چراغ پروژکتور نور شب LED برای کودکان
| فناوری نمایش | DMD ، XGA ، 0.55 "/ WXGA-800،0.65" / 1080P ، 0.65 " |
| فناوری منبع نور | لیزر آبی |
| منبع زندگی نور | 0020000 ساعت |
| وضوح بدنی | 1280 * 800/1920 * 1080 ، 1080P |
| روشنایی | 3600 لومن |
| تضاد | 40000: 1 |
| نسبت طرح ریزی | 0.23: 1 |
| لمس کردن | ساخته شده ، پشتیبانی از نوشتن قلم مادون قرمز |
| اندازه | 380mm * 360mm * 145mm |
| ورودی AC | 100V-240V ، 50Hz / 60Hz |
| لوازم جانبی استاندارد | Power Line ، کنترل از راه دور ، کتابچه راهنمای کاربر محصول |
| بنادر | USB3.0 * 4 ، HDMI 2.0 * 2 ، خروجی VGA * 1 ، ورودی VGA * 2 ، RJ-45 * 3 ، AV * 1 ، S-video * 1 ، ورودی صوتی 3.5 میلی متری * 1 ، خروجی صوتی 3.5 میلی متر * 1 ؛ RS232 * 1 ، Mini USB Update * 1 |
| دکمه | روشن / خاموش * 1 ، کلید سیگنال * 1 ، منو * 1 ، UP * 1 ، پایین * 1 ، چپ * 1 ، راست * 1 ، OK * 1 |
فن آوری های جدید برای آموزش پروژکتورها در مورد گرد و غبار و گرما چیست؟
نه تنها از منبع نور بسیار طولانی برخوردار است بلکه در مصرف انرژی ، رنگ تصویر و اتلاف گرما و جلوگیری از گرد و غبار محصولات نیز دارای مزایای خاصی است.
لنز Ultra Short Throw Ultra Short Throw به شما امکان می دهد تا پروژکتور را در نزدیکترین حالت بر روی صفحه قرار دهید یا با نسبت پرتاب 0.32: 1 نمایش دهید.
مخاطبان شما می توانند بدون ایجاد مزاحمت در مسیر نور یا سایه انداختن در مقابل محتوای پیش بینی شده شما بایستند. همچنین می توانید از لنزهای UT برای ایجاد مکانهای تمیزتر و بدون نقص تر استفاده کنید بدون اینکه مانع نشستن شوید ، به حداکثر رساندن فضای جلسات خود و حفظ روشنایی بالا در هر رزولوشن بپردازید.

چرا لیزر را به عنوان منبع نور طرح ریزی انتخاب می کنیم؟
فناوری پیش بینی لیزر یک فناوری نمایشگر با لیزر قرمز ، سبز و آبی به عنوان منبع نور است.
از منظر کروماتیکی ، می توان میزان ضعف روشنایی پروژکتور را سریع ، اشباع رنگ کم ، و پوشش طیف رنگ لیزر نشان داد
بیش از 90٪ فضای رنگ را می توان توسط چشم انسان تشخیص داد که بیش از دو برابر پوشش گامت رنگی سنتی است
سه نسل از فن آوری صفحه نمایش کمبود فضای قمار رنگ ، تحقق تاریخ بشر کامل ترین کاهش رنگ ، به طوری که مردم از طریق ترمینال صفحه نمایش
واقعی ترین و زرق و برق دار ترین جهان را ببینید. به دلیل طیف گسترده ای از طیف رنگی ، طول عمر طولانی ، حفاظت از محیط زیست ، صرفه جویی در مصرف انرژی و سایر مزایا ، در سالهای اخیر ،
در مهندسی ، خانوار ، آموزش و سایر مناطق بازار گسترش یافت.
3600 لومن و وضوح بالا
روشنایی بالا؛ نمایش آسان و محافظت از چشم
وضوح 1280 * 800 یا 1920 * 1200


رنگ واقعی ، تصویر جوی ، ریتم صاف و اثر تکان دهنده باعث می شود این محصول در پخش صوتی و تصویری امتیاز فروش بیشتری داشته باشد. برخورد عالی بین کیفیت تصویر و فناوری فوکوس بسیار کوتاه ، اجرای دیوار را آسان می کند. طرح ریزی ، روشنایی زیاد و وضوح بالا باعث می شود تا جلوه پروژکشن آن کاملاً پایین تر از سینماهای حرفه ای باشد. ارتباط آسان با انواع دستگاه منبع سیگنال باعث می شود تا طیف گسترده ای از برنامه های خانگی را به مشتریان ارائه دهید. این درخواست ماست فلسفه ation.
نقطه فروش !!
1. شکل غیر متعارف ، طرحی مستحکم و نفیس ، ظاهر کلی ساده و شیک است
2. پیکربندی سخت افزار با انواع بهینه سازی عملکرد برای نمایش عالی
3. طراحی خلاقانه فوق العاده کوتاه با فوکوس ، آن را به یک تلویزیون طرح ریزی واقعی تبدیل می کند
4. عملکرد عالی تصویر تجربه همهجانبه را به ارمغان می آورد
5. اتصال منبع سیگنال غنی برای سازگاری بهتر

تگ های محبوب: رهبری لامپ پروژکتور نور شب برای بچه ها ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی


