10 اینچ 47 دلار فقط آندروید 6 MTK6580 رایانه لوحی چهار هسته ای 1G + 16G 3G دو سیم کارت 100 عدد نصب شده نصب شده به عقب
| اندازه | 10 '' |
| مشخصات LCD | صفحه نمایش 10 اینچی 1280 * 800 MIPI IPS |
| مشخصات TP | P + G ، 5 نقطه |
| دوربین | 2 M (0.3 M) قبل از سازگاری قبل / بعد از 5 M با فلاش برای خاموش کردن چراغ ها |
| شماره کلید | 3: قدرت ، جلد +/- ، خانه ، ماهون |
| ظرفیت باتری | 4500mAh |
| مشخصات شارژر | شارژر USB 5V / 2A |
| مشخصات هدست | 3.5 میلی متر LRGM |
| کابل | میکرو USB 5 پین |
| بستر سخت افزاری | MT6580 ، چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتز ، GSM / WCDMA |
| حافظه | 1Gb DDR3 + 16GB (گزینه 32 گیگابایت) EMMC |
| طیف | GSM: 850/900/1800 / 1900MHz WCDMA: 2100/1900 / 850MHz |
| سیم کارت | پشتیبانی از سیم کارت دوگانه استاندارد 2g / 3g ، تماس با طرف خارج) |
| لینک اطلاعات | 3G: HSPA +، HSDPA 21M، HSUPA 5.76M، کلاس GPRS 12 / EDGE؛ 2G: کلاس GPRS 12 / EDGE |
| وای فای | IEEE 802.11 b / g / n |
| بلوتوث | 4.0 |
| رابط USB | میکرو USB 5 پین ، سرعت 2.0 |
| جک هدفون | 3.5 میلی متر (LRGM) |
| عملکرد | سنسور G ، قطب نما الکترونیکی ، GPS ، FM ، OTG ، بلندگو ، MIC ، لرزش |
| بستر نرم افزاری | گزینه 4.4 |
| سبک رابط | گوگل |
| زبان | پشتیبانی از چندین زبان |
| روش ورودی | صفحه کلید نرم افزار اندرویدی استاندارد (پشتیبانی از دست خط ثالث / پشتیبانی از صفحه کلید سخت خارجی) |
| سمعی | MP3، MP2، AMR، AWB، APE، M4A، MIDI، OGG، WAV، FLAC، 3GP (نیاز به مجوز: AAC، WMA) |
| فیلم | MPEG4-SP، H.264 / AVC، H.263،3GP، 3G2، MP4، MKV، AVI، |
| شبکه | شماره گیری ، پیام کوتاه ، مخاطبین |
| ارتباطات | ایمیل ، گامیل ، مرورگر ، Google Talk ، فروشگاه Play ، بارگیری محتوا |
| سرگرمی | پخش کننده ، موسیقی و دوربین فوق العاده شفاف |
| ابزار | تقویم ، ساعت ، ضبط کننده ، ماشین حساب ، تنظیمات ، مدیر فایل ، جستجو ، تنظیمات Flash Player |
| GMS (گزینه) | جستجوی Google ، جستجوی صوتی ، Gmail ، همگام سازی مخاطب ، همگام سازی تقویم ، GTalk ، Google Maps ، نمای خیابان ، YouTube ، Google Play ، Google + |
تگ های محبوب: 1g + 16g 3g sim 100pcs دوگانه oem سفارشی آرم ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی







