هسته چهار هسته ای، هسته Octa با فرکانس بالا و سرعت.
600 * 1024، 800 * 1280، 900 * 1920 با وضوح بالا
1GB / 2GB RAM، 8GB / 16GB ROM و SD Card گسترش یافته است

نمایش جلو:

بازگشت نشان می دهد:
صفحه LCD با وضوح بالا:

دو سیم کارت:

پارامتر 7 اینچ تبلت
| سیستم عامل | بر اساس Android 5.1 یا بالاتر |
| CPU | MTK8321، چهار هسته ای 1.3GHZ |
| رم | DDR 1GB / 2GB |
| حافظه | 8 گیگابایتی، 16 گیگابایت برای گزینه، کارت حافظه 32 گیگابایتی را پشتیبانی می کند |
| صفحه لمسی | 5 نقطه لمس خازنی لمسی |
| وضوح | 7 اینچ IPS 800 * 1280 |
| جیپیاس | حمایت کردن |
| تماس 3G | حمایت کردن |
| دوربین | 0.3MP، عقب: 2 مگاپیکسل + چراغ قوه (به عنوان مورد نیاز برای هر مشتری) |
| باتری | 2800mAh، باتری لیتیوم پلیمر 3.7V |
| پورت شارژ | DC 5V / 2A |
| وای فای | 802.11 b / g / n |
| پخش صوتی | MP3 / WMA / APE / FLAC / AAC / AC3 / WAV |
| بازی ویدیویی | پشتیبانی از فرمت FLASH10.1 Adobe |
| بلوتوث | BT4.0 |
| کتاب الکترونیکی | PDF / TXT / CHM / HTML / PPT / DOC / EXCEL |
| عکس | JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF |
| تابع ارتقاء | ارتقاء پشتیبانی برنامه |
| پورت USB | USB2.0، پشتیبانی از OTG |
| پورت های دیگر | 1 مگاپیکسلی مینی USB؛ 1 مگا پیکسل DC؛ جک هدفون 1 × 3.5 میلی متری؛ یک کارت حافظه TF 1؛ جک HDMI 1 (اختیاری)؛ |
| گواهینامه ها | CCC، CE، ROHS، FCC |
| بسته بندی و لوازم جانبی | 1 × قرص PC؛ 1 × شارژر؛ 1 X کابل USB OTG؛ 1 X گوشی؛ 1 X کابل USB؛ 1 X کتابچه راهنمای کاربر؛ |
| رنگ ها: | خاکستری، سفید، قرمز، آبی، صورتی، بنفش، سیاه، نقره به عنوان مورد نیاز است |
| چارگر: | 5V 2A، DC 5PIN سوکت، طول سیم 80cm |
| کابل یو اس بی: | MINI 5PIN، طول سیم 70CM |
| هدست: | استریو دو کاناله 3.5 "، طول سیم 120CM |
| جعبه بسته بندی: | جعبه ظریف ظریف (سفارشی مهمان)؛ |
چند منظوره:
اتصالات چند رسانه ای:
ساخت سفارشی قابل قبول است
ما می توانیم انواع لوح های سفارشی را برای شرایط خاص خود ارائه دهیم و خدمات توسعه نرم افزار نیز ارائه می شود.
کاربرد:
تبلت آموزشی، کامپیوتر پزشکی، رایانه لوحی رایانه، لجستیک ... ما می توانیم هر چیزی را که می خواهیم توسعه دهیم.

ماژول های مختلف برای گزینه شما:
مواد: پلاستیک، پلاستیک + فلز، فلز
اندازه: 7 "، 8"، 9 "، 10"، 11.6 "، 13.3" و بیشتر



ضمانتنامه:
1.One سال گارانتی برای دستگاه، تعمیر رایگان برای مشکل محصول.
پشتیبانی 2.Technique / آموزش در تعمیر برای مشکل ساده
3. ما 1٪ قطعات رایگان قطعات مانند: باتری، مورد، دوربین، بلندگو، آداپتور برق، کابل USB برای خدمات پس از فروش خود را.
4. ما همچنین پیشنهاد می کنیم 0.5-1٪ قطعات یدکی مانند: مادربرد، ال سی دی، پنل لمسی را برای تعمیرات پس از فروش خود خریداری کنید.
اطلاعات شرکت
شنژن Xuezhiyou فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین ، تاسیس در ژانویه سال 1999، یک شرکت فناوری پیشرفته است که یکپارچه سازی تحقیق، توسعه، تولید، فروش و خدمات محصولات الکتریکی آموزشی و ابزارهای الکترونیکی آموزشی: خواندن قلم، یادگیری قرص کامپیوتر، لمس چند رسانه ای تلویزیون، سرگرمی Fantastar Leswing Car .. ما تولید و فروش قرعه کشی با کیفیت بالا با قلم و قرص PC، و ما یکی از کارخانه های حرفه ای ترین در این زمینه است.





