7 اینچ قرص PC چهار هسته 7.0 اندیشه بچه
درگاه را ما می تواند شما را برای حمایت بیشتر انتقال را تامین کند. OTG و HDMI و غیره.


پارامترهای:
| پردازنده | MTK سری چهار هسته/octa و هسته. |
| اندازه | Normal:7"/8"/9.6"/10.1" |
| سیستم عامل | اندیشه 5.1 6.0 |
| صفحه لمسی | G + G / G + P صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه | 1920 * 1200 |
| صفحه نمایش | ال سی دی |
| رم | 1GB / 2GB |
| رام | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| دوربین | دوربین دوگانه (Front:0.3MP/2MP,Back:2MP/5MP/8MP |
| باتری | 3500mAh 6000mAh |
| سیم کارت | دو اسلات سیم کارت |
| تماس | پشتیبانی از 3G |
| زبان | زبان Muti |
| GPS | پشتیبانی |
| G-حسگر | پشتیبانی |
| بلوتوث | پشتیبانی |
| FM | پشتیبانی |
| مورد | فلزی، پلاستیکی یا فلزی + پلاستیک. |
| پورت شارژ | میکرو USB و یا DC |
| گواهینامه ها | CCC, CE, ROHS, FCC. |
| بسته | شارژر، راهنمای کاربر، کابل usb، جعبه هدیه. |
محصولات:
لوح سفارشی کامپیوتر را عملکرد بیشتر مشهود در سخت افزار یا نرم افزار، ما حاضر به شنیدن نظرات بیشتر از شما بسیار زیاد است.


درباره ما شرکت:
کارخانه تولید کننده سفارشی در هستیملوح کامپیوتر و خواندن/صحبت کردن قلم، پشتیبانیسخت افزار و نرم افزار، بنابراین وجود خواهد داشت خیلی خوشحال به صدای مورد نیاز و پاسخ به پرسش های شما.


راه های تماس با ما:
نام: Oliver xu
تلفن همراه: +8618938054112
Skype:Oliver Xu16 (xzysales04@hotmail.com)
Wechat:Smilexu
وب سایت: http://readpen.xuezhiyou.com/
تگ های محبوب: 7 اینچ بچه لوح کامپیوتر چهار هسته 7.0 اندیشه و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی



