HD آموزش و پرورش کودکان قرص PC سفارشی
درباره شرکت:
ما سازنده سفارشی در رایانه لوحی و خواندن / صحبت قلم، پشتیبانی از طرح های بر روی سخت افزار و نرم افزار.
پارامترهای اختیاری:
| CPU | MTK / Allwinner / Spreadtrum / Rockchip / اینتل، اکتاو / چهار هسته |
| اندازه | 7 "/ 8" / 9.6 "/ 10.1" / 11.6 "/ 13.3" |
| سیستم عامل | آندروید 5.1 / 6.0 / 7.0 |
| صفحه لمسی | G + G / G + P صفحه نمایش خازنی |
| وضوح | 1920 * 1200/1280 * 800/1024 * 600 |
| صفحه نمایش | ال سی دی |
| رم | 1 گیگابایت / 2 گیگابایت |
| رام | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| دوربین | دوربین دوگانه (جلو: 0.3MP / 2MP، پشت: 2MP / 5MP / 8MP |
| باتری | 2500mAh-6000mAh |
| سیم کارت | دو سیم کارت اسلات / نه |
| صدا زدن | پشتیبانی از 4G |
| زبان ها | زبان مودی |
| جیپیاس | حمایت کردن |
| سنسور G | حمایت کردن |
| بلوتوث | حمایت کردن |
| FM | حمایت کردن |
| مورد | فلز، پلاستیکی یا فلز + پلاستیک. |
| پورت شارژ | میکرو USB یا DC |
| گواهینامه ها | CCC، CE، ROHS، FCC. |
| بسته بندی | شارژر، راهنمای کاربر، کابل usb، جعبه هدیه. |
درباره محصول:
رزولوشن اختیاری و HD در هنگام استفاده از رایانه لوحی بیشتر در مورد احساسات کمک می کند.
نصب برنامه آموزشی برای کمک بیشتر و ایجاد علاقه به مطالعه .
PC قرص سفارشی در زمینه خاص
سایر محصولات ما:

سوالات متداول:
1. آیا سخت افزار و نرم افزار را پشتیبانی می کند؟
بله، ما متخصصان سخت افزار و نرم افزار داریم که از آن پشتیبانی می کند.
2. درباره نمونه و سفارش فله
ما نمونه را بدون آزمایشی برای مشتریان برای آزمایش، ارائه می دهیم که حداقل 1000 آن را تهیه می کنیم.
تفاوت قیمت بین نمونه و سفارش عمده پس از مشتریان سفارش بزرگ خواهد شد بازگشت.
3. چه زمانی باید سفارشی انجام دهید؟
اول از همه، ما را به دانستن نیازهای خاص خود، سپس ما بررسی و ارائه نقل قول برای شما.
به هر حال نیازهای شما بسیار مهم است.
4. درباره شرکت ما؟
ما تولید کننده customzied alongwith کارخانه، و تمرکز بر روی قرص کامپیوتر و قلم صحبت کردن .
تجارت سفارشی داخلی و خارجی را انجام دهید، بنابراین ما حرفه ای هستیم.
اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ما:

روش های تماس:
نام: الیور xu
تلفن همراه: +8618938054112
اسکایپ: الیور Xu16 (xzysales04@hotmail.com)
Wechat: Smilexu
وب سایت: http: //readpen.xuezhiyou.com/
تگ های محبوب: آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان قرص کامپیوتر سفارشی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی



