کودکان سفارشی IPS 1920 * 1200 لپ تاپ قرص PC Logo
درباره شرکت ما:
ما تولید کننده سفارشی کارخانه در رایانه لوحی و خواندن / صحبت کردن قلم ، سخت افزار و نرم افزار پشتیبانی می کنیم، بنابراین از خواسته های و خواسته های شما خوشحال خواهیم شد.
مولفه های:
| CPU | MTK8321 |
| اندازه | عادی: 7 "/ 8" / 9.6 "/ 10.1" |
| سیستم عامل | آندروید 5.1 / 6.0 |
| صفحه لمسی | G + G / G + P صفحه نمایش خازنی |
| وضوح | 1920 * 1200 |
| صفحه نمایش | ال سی دی |
| رم | 1 گیگابایت / 2 گیگابایت |
| رام | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| دوربین | دوربین دوگانه (جلو: 0.3MP / 2MP، پشت: 2MP / 5MP / 8MP |
| باتری | 3500mAh-6000mAh |
| سیم کارت | اسلات کارت دوگانه |
| صدا زدن | پشتیبانی از 3G |
| زبان ها | زبان مودی |
| جیپیاس | حمایت کردن |
| سنسور G | حمایت کردن |
| بلوتوث | حمایت کردن |
| FM | حمایت کردن |
| مورد | فلز، پلاستیکی یا فلز + پلاستیک. |
| پورت شارژ | میکرو USB یا DC |
| گواهینامه ها | CCC، CE، ROHS، FCC. |
| بسته بندی | شارژر، راهنمای کاربر، کابل usb، جعبه هدیه. |
محصولات:
روش های تماس:
نام: الیور xu
تلفن همراه: +8618938054112
اسکایپ: الیور شن (xzysales04@hotmail.com)
Wechat: Smilexu
وب سایت: http: //readpen.xuezhiyou.com/
تگ های محبوب: ips 1920 * 1200 لوح رایانه لوحی قرص PC، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی


