قرص های آموزشی کودکان قرص قرص قرص قرص های رایانه ای دو سیم کارت 2 و 32 گیگابایتی IPS 800 * 1280
توضیحات محصول:
قرص های رایانه ای + سیستم عامل آندروید + دو سیم کارت + تعریف بالا


رابط:

پارامتر تبلت دانشجویی 10.1 اینچ:
| سیستم عامل | بر اساس Android 4.42 |
| CPU | MTK6582، چهار هسته ای 1.3GHZ |
| رم | DDR 1GB / 2GB |
| حافظه | 16/32 گیگابایت برای گزینه، کارت گسترش به 64 گیگابایت را پشتیبانی می کند |
| صفحه لمسی | 5 پورت لمسی خازنی G + G را لمس کنید |
| وضوح | 10.1 اینچ IPS 800 * 1280 |
| امکانات | GPS + BT4.0 + FM |
| تماس 3G | حمایت کردن |
| دوربین | 2 مگاپیکسل، عقب: 5 مگاپیکسل + چراغ قوه (سفارشی سازی) |
| باتری | 4500mAh، باتری لیتیوم پلیمر 3.7V |
| پورت شارژ | DC 5V / 2A |
| وای فای | 802.11 b / g / n |
| 3G | USB 3G در اینترنت گشت و گذار می کند |
| پخش صوتی | MP3 / WMA / APE / FLAC / AAC / AC3 / WAV |
| بازی ویدیویی | پشتیبانی از فرمت FLASH10.1 Adobe |
| کتاب الکترونیکی | PDF / TXT / CHM / HTML / PPT / DOC / EXCEL |
| عکس | JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF |
| تابع ارتقاء | ارتقاء پشتیبانی برنامه |
| پورت USB | USB2.0، پشتیبانی از OTG |
| پورت های دیگر | 1 مگاپیکسلی مینی USB؛ 1 مگا پیکسل DC؛ جک هدفون 1 × 3.5 میلی متری؛ یک کارت حافظه TF 1؛ جک HDMI 1 (اختیاری)؛ |
| بسته بندی و لوازم جانبی | 1 × قرص PC؛ 1 × شارژر؛ 1 X کابل USB OTG؛ 1 X گوشی؛ 1 X کابل USB؛ 1 X کتابچه راهنمای کاربر؛ |
| رنگ ها: | خاکستری، سفید، قرمز، آبی، صورتی، بنفش، سیاه، نقره در صورت نیاز |
| چارگر: | 5V 2A، DC 5PIN سوکت، طول سیم 80cm |
| کابل یو اس بی: | MINI 5PIN، طول سیم 70CM |
| هدست: | استریو دو کاناله 3.5 "، طول سیم 120CM |
| گواهینامه ها | CCC، CE، ROHS، FCC |
| جعبه بسته بندی: | جعبه ظریف ظریف (سفارشی مهمان)؛ |

صفحه نمایش با وضوح بالا:
نمایش جلو:
بازگشت نمایش:
دو سیم کارت:
به طور گسترده ای برای یادگیری یا دفتر استفاده می شود:

اتصالات چند رسانه ای:

ساخت سفارشی قابل قبول است
ما می توانیم انواع لوح های سفارشی را برای شرایط خاص خود ارائه دهیم و خدمات توسعه نرم افزار نیز ارائه می شود.

به تحقیق ما بیشتر محصولات جدید خوش آمدید!
کاربرد محصول:
سرویس سفارشی سازی + ODM + OEM
برنامه های مختلف با رایانه لوحی قابل قبول هستند: سیستم یادگیری، استفاده از پزشکی، رستوران، سیستم لجستیکی ... با گروه های تحقیق و توسعه حرفه ای، ما بهترین راه حل را بر اساس نیازهای جزئی شما ارائه خواهیم داد.


بسته بندی و تحویل:

شرکت ما:

سوالات متداول:
1. همه مواد مورد استفاده همه امن هستند؟
بله، ما از مواد ABS و مواد سازگار با محیط زیست استفاده می کنیم. تمام مواد مورد استفاده از کارخانجات ISO گواهی می شوند و دوباره توسط QC و QA ما دوباره آزمایش می شوند.
2. نرخ بازگشت عقب بالا است؟
نه، نرخ تعمیر محصولات ما فقط 0.3٪ است. کیفیت اجزاء تضمین شده است. همه محصولات قبل از تحویل به خوبی آزمایش می شوند، مانند دما و فشار، آزمایش پیری، شارژ و تست شارژ، تست افتادن ....
3. چگونه خدمات پس از فروش را انجام دهید؟
اول، ما برخی اجزای اصلی را برای جایگزینی ارائه خواهیم کرد. مشتریان می توانند نحوه انجام عملیات ساده را یاد بگیرند. سپس اگر مشتریان نمی توانند با مشکل حل کنند، محصولات را می توان به ما ارسال کرد. هزینه های پیک توسط هر دو طرف به اشتراک گذاشته می شود.
ضمانتنامه:
1.One سال گارانتی برای دستگاه، تعمیر رایگان برای مشکل محصول.
پشتیبانی 2.Technique / آموزش در تعمیر برای مشکل ساده.
3. ما 1٪ قطعات رایگان قطعات مانند: باتری، مورد، دوربین، بلندگو، آداپتور برق، کابل USB برای خدمات پس از فروش خود را.
4. ما همچنین پیشنهاد می کنیم 0.5-1٪ قطعات یدکی مانند: مادربرد، LCD، لمسی پنل را برای تعمیرات پس از فروش خود خریداری کنید.
شگفتی های بزرگ و تخفیف در انتظار شما هستند، لطفا هر زمان که بخواهید با هر گونه سؤال در هر زمان تماس بگیرید، به لطف زمان استقبال از پرس و جو خود خوش آمدید.



