قیمت کارخانه نوت بوک ۱۰/۱ اینچ 2 در 1 اینتل 4GB رم 64GB برنده 10 قرص پشتیبانی کامپیوتر صفحه کلید انفصال
| سفارشی سازی حرفه ای به عنوان مورد نیاز شما | |
| اندازه صفحه نمایش | IPS 10.8 اینچ صفحه نمایش لمسی |
| باتری | 3.7 v 10000mAh |
| وضوح | ۱۹۲۰ x ۱۰۸۰ |
| پردازنده | اینتل اتم x5-Z8300 |
| رم | 4GB |
| فای | 802.11 n 2.4 G/5GHz |
| سیستم عامل | پیروزی 10 |
| Rom | فلش Nand 64G |


۱۰/۱ اینچ صفحه نمایش IPS
به وضوح جزئیات صفحه نمایش و رنگ واقعی
ویندوز 10 + سیستم دوگانه ndroid ۵/۱
4G + 64G کامپیوتر تنها پشتیبانی از ویندوز 10
تگ های محبوب: ips 10.8 اینچ صفحه نمایش لمسی برنده 10 قرص ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی


