{0}} nbsp؛
One Netbook One Mix 3 Pro-Yoga Pocket Laptop Intel Core i7-10510Y {2}} 4 00 & quot؛ صفحه IPS {4}} * 1600 Win10 16G {7}} G Netbook
{0}} nbsp؛
{0}. پنجره operating {0} 0 سیستم عامل.
{0}. CPU Intel CoRE i7-10510Y ، عملکرد بالا ، سریع اجرا کنید و یکنواخت عمل کنید.
3. 8. 4 اینچ 2560 * {{4} screen صفحه نمایش پیکسل IPS ، لمس چند نقطه ای ، رنگی شفاف و واضح.
{0}. صفحه کلید دارای نور پس زمینه ، ماوس القایی مادون قرمز داخلی ، اسکنر اثر انگشت پشتیبانی
{0}. با استفاده از battery {1}} mAh باتری با ظرفیت بالا برای شارژ توسط 0010010 nbsp ؛ powerbank.

{{0}. 4 اینچ نوت بوک جیبی لپ تاپ مینی کسب و کار
مشخصات:
| پردازنده | اینتل هسته i7-10510Y |
| RAM 0010010 nbsp؛ | {0}} گیگابایت |
| رام | 512 GB PCIe SSD |
| صفحه نمایش | {0}}. 4 اینچ |
| وضوح | 2560 * 1600 پیکسل |
| صفحه کلید | با ماوس سنسور مادون قرمز |
| اثر انگشت پشتیبانی می کند | آره |
| بنادر | usb {{0}. 0 * 1 ، نوع C * 1 ، {5}}. 56 هدست mm ، شیار Micro SD (TF) |
| باتری | {0}} mAh |
| سیستم عامل | برنده {{0}. سیستم عامل قانونی |
| اندازه | حدود 204 * 129 * 14. 9 mm |
| wifi / BT | 802. 11 a / b / g / n / ac {{{{4}}}} nbsp؛ {{{{{} 5}}}}}} nbsp؛ {{4} {. 4 G 5 G {{{{4}}} nbsp؛ dual {{{{4}}} b nbsp؛ کانال WIFI، BT {{5}. 0 |
| باتری | 8600 mAh 0010010 nbsp؛ 3. 7 V |
| وزن | در حدود 670 پوسته فلزی |
| کاربرد | خانه ، دفتر |
| بلندگو | بلندگوهای استریوی داخلی {{{{2}}} / R / {{2}}. 0W * {{4} |
| ماوس | پشتیبانی از حس مادون قرمز |
| خودکار | قلم را لمس کنید} {0 درجه / درجه {{1} درجه درجه 0010010 nbsp؛ می توانید اختیاری باشد |
{0}} nbsp؛











{0}} nbsp؛
{0}} nbsp؛
چه سرویس سفارشی سازی را می توانیم ارائه کنیم؟
{0}} nbsp؛
{0}}). در مرحله اول ، ما بهترین راه حل را پس از دانستن الزامات خود برای رفع نیازهایتان پیشنهاد می کنیم؛
{0}} nbsp؛
{0}}). گروه مهندسی ما برای تغییر رنگ ، پوشش پوسته ، بسته بندی ، مواد مختلفی برای رایانه لوحی تلاش خواهد کرد.
{0}} nbsp؛
{0}}). آمپر R {{1؛؛ D نرم افزار / برنامه را طراحی و آزمایش می کند تا رایانه لوحی رایانه ای شخصی سازی شود.
{0}} nbsp؛
مهمتر از همه ، رایانه لوحی رایانه ای از شرکت شنژن Xuezhiyou Technology Co.
{0}} nbsp؛
{0}} nbsp؛
{0}} nbsp؛
{0}} nbsp؛
{0}} nbsp؛
{0}} nbsp؛
{0}} nbsp؛
تگ های محبوب: لپ تاپ جیب Intel core i7-10510y 8. {{2} screen صفحه نمایش ip {3}} * 1600 win10 16g {6}} g netbook ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی


