14 زبان Talking Pen Adult Read Pen
توضیحات محصول
دستیار خوب برای یادگیری زبان. و یک دستیار خوب برای سفر در سراسر جهان. مهم نیست که کجا و چه زمانی هستید، می توانید از آن استفاده کنید. وقتی دیگران را درک نمی کنید، می توانید به این قلم خواندن و کتاب صوتی دسترسی پیدا کنید. هنگامی که شما نمی دانید که چگونه خودتان را بیان کنید، می توانید به این قلم خواندن و کتاب صوتی مراجعه کنید ... زبان اختیاری است، ما می توانیم هر زبان را در صورت نیاز اضافه کنیم.

14 زبان برای گزینه


توابع و جزئیات
1. هر کجا که می بینید، آن را بخوانید
قلم مخصوص ما می تواند تمام 14 زبان را بخواند. شما فقط می توانید یک پرچم را به یکی دیگر که می خواهید ارسال کنید پر کنید. همه صداها حرفه ای هستند آنها توسط معلمان حرفه ای ثبت شده اند.
2. تحت مدل لمسی، خواندن کامل در دسترس است
اگر فراموش کنید که کتاب را با شما بیاورید، اما می خواهید به محتوای کتاب گوش دهید و زبان را یاد بگیرید. چه کاری می توانی انجام بدهی؟ نگران نباش قلم جادویی ما خواندن کامل در دسترس است. فقط زبان اول و زبان دوم را در قلم پیش بگذارید، سپس دو زبان را از ابتدای کتاب بخوانید.
3. ضبط DIY
در طول یادگیری ما می توانیم فرایندهای یادگیری ما را به قلم ضبط کنیم. همچنین در زندگی روزمره ما می توانیم هر چیزی را به قلم بسپاریم تا حافظه ما را حفظ کند.
4. به روز رسانی و کپی کردن داده ها
هنگامی که ما کتاب های جدیدی را با قلم مورد استفاده قرار می دهیم، می توانیم داده های جدید را به قلم کپی کنیم. و قلم را می توان به عنوان یک ذخیره سازی استفاده کرد. ما می توانیم هر چیزی را به آن دانلود کنیم.
5. دیکشنری
شما می توانید کلمه جدید را در کتاب جستجو کنید.



قطعات: (1) بلندگو، (2) روشن / خاموش را فشار دهید، (3) چراغ نشانگر شارژ، (4) خواندن چراغ نشانگر،
(5) دوربین نوری، (6) VOL + (7) VOL- (8) دکمه ضبط (9) جک هدفون (10) شارژر و جک های USB.
پارامترهای قلم صحبت کردن
| مواد | این قلم کاملا فلزی طراحی شده (به جز دکمه ها) با مواد با کیفیت بالا است. |
| مدل NO | TP8 |
| حافظه | 8 گیگابایت |
| رنگ | آبی |
| دکمه | 4 دکمه ها |
| کتاب ها | 1 کتاب (صحبت کردن جهانی) با کاغذ چاپ شده به خوبی چاپ شده |
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل شارژ |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | CE دارای گواهینامه یورو 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید 60cm |
| گوشی | سفید با کیفیت بالا |


مزایای
مهم نیست چقدر قدیمی هستی
بدون توجه به هر کجا که هستید
مهم نیست که چه کار میکنی
شما می توانید قلم صحبت کردن خود را استفاده کنید
اگر شما با دوستان خارجی کار می کنید
اگر می خواهید بدون مترجم بیرون بروید
اگر امیدوارم کار حرفه ای بیشتری داشته باشید
سپس قلم جهانی ما را انتخاب کنید!

کاربرد

خدمات ما
ما خدمات OEM و ODM را ارائه می دهیم
طراحی 1.Pen، توسعه قالب؛
طراحی و توسعه هیئت مدیره 2.PCB؛
3. طراحی کتاب ها؛
چاپ 4. کتاب.
5. افزودن زبان؛
6.Adding کدهای مخفی برای کتاب؛
7. ثبت نام برای کتاب؛
8. ویرایش اسکریپت ها از کتاب ها و صداهای محتویات:
9. تولید قلم خواندن؛
10. طراحی و ساخت بسته بندی.


خدمات پس از فروش
ما 1 سال گارانتی و نگهداری طول عمر محصولات خود را ارائه می دهیم.
برای محصول بازگشتی، بازرسی را کامل و 3 روز تعمیر می کنیم.
بسته بندی و حمل و نقل
یکی از مجموعه های Talking Global شامل یک قلم، یک شارژر Certified CE، یک کابل USB، یک گوشی، یک کتاب، یک کیف چرم و جعبه پوشش است.
جزئیات بسته بندی:
10 عدد / CTN. 9.1KG / CTN 395 * 355 * 315 میلی متر / CTN.
(پشتیبانی سفارشی)

درباره شرکت
ما تولید کننده سفارشی در صحبت کردن قلم / قرص کامپیوتر با 19 سال، سخت افزار و نرم افزار پشتیبانی می باشد.


صدور گواهینامه

تماس با راه
بانی هوانگ
برنامه موبایل / همه: +8618938054119
اسکایپ: بانی هوانگ HL
WeChat: 18938054119
ایمیل: szxzy03@xuezhiyou.com
تگ های محبوب: 14 زبان صحبت کردن قلم بزرگسال قلم خواندن قلم، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی



