تابع:
1. این قلم اسباب بازی آموزشی خواندن هر کلمه یا جمله با لمس تنها متن در تلفن های موبایل کتاب خواندن می
2. روشن بالا ضبط صوتی برای گوش دادن
3 هر گونه کلمات را به خاطرات تکرار با دوباره به لمس کردن
4 ذخیره سازی و پخش فایل های MP3
5. ضبط صوتی کودکان برای مقایسه خود را برای تلفن های موبایل
6. TF کارت حافظه برای MP3 یا صداهای جدید گسترش پشتیبانی
7. گارانتی: 1 سال
مشخصات
| حافظه | 8GB/اختیاری |
| بلندگو | 4Ω 1W |
| باتری | 3.7v 300mAh |
| آداپتور برق ورودی | AC100-240V, 50 / 60HZ, 0.5A |
| قدرت خروجی آداپتور | DC5V == 30MA |
| رابط انتقال داده ها | پورت USB 2.0 |
| اندازه | 160 * 55 * 55 میلی متر |
| وزن | 60 گرم |
این ابزار انقلاب "فن آوری کمکی" برای افراد با خواندن و یادگیری است. راه فوق العاده جدید برای کودکان به منظور افزایش مهارت های سواد خود است.

امکانات:
1-کودکان لمس قلم صحبت کردن هر کلمه، حکم و تصویر با لمس تنها برای تلفن های موبایل کتاب بخوانید;
2. روشن بالا تعریف صوتی برای گوش دادن
3. هر واژه را به خاطر سپردن با لمس دوباره تکرار
4. داستان و آهنگ ها برای بهبود اثر یادگیری و علاقه.
5. خواندن پس از صداها به سطح بالا مهارت صحبت کردن.
6 باتری لیتیوم قابل شارژ-امن.
7. جلد + و جلد-آسان برای کارکرد راحت.
8. صحبت کردن در استفاده از قلم: آموزش و پرورش، زبان مطالعه، خواندن موسیقی گوش دادن و غيره.
9-ABS و کشورهای عضو اکو دوستانه مواد پلاستیکی و رها کنید مقاومت هیچ آسیبی به بچه چشم و بهداشت.

کتاب های مربوطه:
کدهای OID های تشکیل شده برای تلفن های موبایل در قلم و کاغذ کتاب وجود دارد. ما این کتاب با اشاره قلم رمزگشایی خواهد شد. در حال حاضر انواع کتاب برای مشتریان گزینه. و یا کتاب های خود را در دسترس هستند.





تگ های محبوب: سفارشی کتاب خوان oid2 قلم صحبت یادگیری ماشین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی،


