سفارشی کردن کارخانه صحبت کردن قلم کتاب
راهنمای فرزند خود را به طور استاندارد تلفظ انگلیسی آمریکایی تلفظ کنید.
بچه ها می توانند با کتاب های صوتی با نامه ها، صدا، واژگان، مکالمه، درام، آهنگ های اصلی سنتی انگلیسی، صحبت کردن، خواندن، نوشتن یاد بگیرند ...
یک راه جدید برای بچه ها برای یادگیری صحبت کردن قلم کتاب داستان، شعر، قافیه، و غیره برای بچه ها جالب تر است، و همچنین بهبود توجه خود را.
Parameters for Customize Factory Talking Pen Book
| حافظه | 128 مگابایت تا 8 گیگابایت |
| رنگ | اختیاری |
| بلندگو | 4 Ω، 1W |
| ورودی آداپتور برق | 100 تا 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| خروجی آداپتور برق | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| باتری | باتری قابل شارژ |
| باطری AAA | |
| جک گوشی | Φ3.5mm |
| یو اس بی | USB 2.0 |
| خط USB | سفید یا سیاه 60cm |
| کتاب ها | کتاب های صوتی سفارشی |


انگلیسی با Smart Talking Pen و کتاب صوتی لذت ببرید و تقویت کنید
قلم هوشمند می تواند گوش دهد، خواندن، آواز خواندن و ضبط.
اثر موسیقی پشتی و صدا باعث یادگیری بیشتر سرگرم کننده است.


استفاده از کارگاه سفارشی صحبت کردن قلم کتاب
گروه های مناسب:
برای بچه ها و دانش آموزان
1. قلم های صوتی و کتاب های صوتی
Readingpen یک قلم کاربردی است که می تواند به کودکان کمک کند مهارت های خواندن مانند لغات، صدا و خواندن را درک کنند.
شرکت چاپ و نشر می تواند کتابچه های عادی را به کتاب های درسی صوتی تبدیل کند تا به دانش آموزان بیشتر کمک کند. همچنین، دانش آموزان می توانند انگلیسی هنجار و دقیق را از قلم صحبت کردن در هر زمان و هر کجا بشنوند.
2. زمین زمین صدای:
بیشتر مناطق و کشور اصلی به وضوح در زمین زمین به امضاء می رسد. هنگامی که بچه ها با خواندن قلم ها در ناحیه ای در سطح جهان قرار می گیرند، می توانند اطلاعاتی از این صدا از این اسباب بازی آموزشی دریافت کنند.


خدمات ارائه شده ما:
طراحی قلم، توسعه قالب
طراحی و توسعه هیئت مدیره PCBA
طراحی کتاب ها
چاپ کتاب
افزودن زبانها
اضافه کردن کدهای مخفی برای کتاب
ضبط برای کتاب
ویرایش اسکریپت ها از کتاب ها و صداهای محتویات
تولید قلم خواندن
طراحی و ساخت بسته بندی
PS:
اگر مشتری کتاب های خود را در دسترس داشته باشد و می خواهد کتاب های خود را به قلم ما مجهز کند، مشتری می تواند ما را زیر موارد ارائه و تأیید کند:
1. شما می توانید محصولات تمام شده که در انبار موجود است را بگیریم.
2. اگر کتاب های خود را برای OEM / ODM انتخاب می کنید، ما تمام کارها را انجام خواهیم داد.
کتاب ها | خودکار |
طرحهای کتاب ما را ارائه دهید | مدل قلم را انتخاب کنید |
صدای کتابهای مربوطه را به ما ارائه کنید | تابع قلم را انتخاب کنید |
اندازه حافظه فلش (128 مگابایت تا 8 گیگابایت) را انتخاب کنید |
3. اگر کتاب های خود دارید، دو راه انتخاب شده وجود دارد: یکی از شما طرح و صدای کتاب خود را به ما ارائه می دهیم، کد ها را برای کتاب ها اضافه می کنیم و اطلاعات را می نویسیم. هر دو ما می توانیم کتاب ها را چاپ کنیم.
سپس ما قلم را به عنوان ملزوم مجهز به کتاب های مشتری ساخته ایم.




تگ های محبوب: سفارشی کارخانه صحبت کردن قلم کتاب، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی





