کتاب صوتی انگلیسی قلم سحر و جادو
سحر و جادو قلم صحبت کردن---آموزش فرزندتان به خواندن کتاب
1. از چه و که در آن شما را در کتاب اشاره خواندن.
2-املا واژه نامه به نامه.
3. Interacitve بازی های خنده دار در کتاب.



پارامترهای قلم سحر و جادو کتاب های صوتی انگلیسی
| حافظه | 128 مگابایت - 8GB |
| رنگ | اختیاری |
| بلندگو | 4 Ω, 1W |
| آداپتور برق ورودی | 100-240 AC 700mAh 50 / 60Hz |
| قدرت خروجی آداپتور | 5V DC = 300-350 میلی آمپر |
| باتری | باتری های قابل شارژ |
| باتری خشک | |
| جک های گوشی | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| خط USB | سفید یا سیاه و سفید 60 سانتی متر |
| کتاب | کتاب صوتی Customized |


استفاده از سحر و جادو قلم صحبت کردن

کارگاه کارخانه ISO9001 حرفه ای ما با 19 سال تجربه.
کیفیت بحرانی کنترل سیستم در تمام فرآیندهای تولید ما اعدام شده است.





تگ های محبوب: قلم سحر و جادو صوتی کتاب و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، فارسی، سفارشی




