انگلیسی صحبت کردن قلم کتاب
شرح کتاب انگلیسی قلم سخن گفتن
قلم سخن گفتن به کودکان یادگیری الفبای، شعر، شمارش، لغات خود را گسترش می دهد، کودکان را به نحوه تلفظ، بیان زبان و یادگیری زبان های خارجی آموزش می دهد.
پارامترهای انگلیسی قلم سخن گفتن
| کتاب | کودکان انگلیسی با 5 زبان |
| شماره مدل | TP1 |
| پلاستیک | ABS |
| حافظه | 4 گیگابایت |
| قدرت | ارتقاء قابل شارژ |
| باتری | 300mAh |
| آداپتور شارژ | 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید یا سیاه 60cm |
| دکمه | 4 دکمه |
| ضبط صدا | در دسترس |
| دانلود MP3 | در دسترس |
کتاب صوتی چند منظوره
1. مجموعه ای از کتاب ها شامل 3 کتاب با 5 زبان: انگلیسی به صورت نوشته شده و 4 ترجمه: فرانسوی، چینی، عربی و کره ای.
2. الفبای + اعداد + کتاب مکالمه + بازی ها + قافیه مهد کودک انگلیسی + آهنگ های ملودی انگلیسی ... با احترام از زمینه های مختلف و تشخیص.
ردههای صفحه 3 کتاب:
| کتاب 1 | ||
| واحد 1: حروف الفبا | واحد 2: خانواده من | واحد 3: تعداد |
| واحد 4: بدن من | واحد 5: لباس من | واحد 6: خانه من |
| واحد 7: رنگ | واحد 8: اشکال | واحد 9: میوه ها |
| واحد 10: Drnks | واحد 11: در مزرعه | واحد 12: فضا |
| کتاب 2 | ||
| واحد 1: مهد کودک من | واحد 2: خانه من | واحد 3: اتاق من |
| واحد 4: نیازهای روزانه | واحد 5: بازی های توپ | واحد 6: سبزیجات |
| واحد 7: اقدامات | واحد 8: طعم | واحد 9: حمل و نقل |
| واحد 10: به باغ وحش بروید | واحد 11: فصول | واحد 12: آب و هوا |
| واحد 13: چشم انداز طبیعت | ||
| کتاب 3 | ||
| واحد 1: زمان | واحد 2: هفته | واحد 3: ماهها |
| واحد 4: اتاق خواب من | واحد 5: غذا | واحد 6: لوازم خانگی |
| واحد 7: ورزش | واحد 8: حالت | واحد 9: مکان عمومی |
| واحد 10: از کجا هستی | واحد 11: اشغال | واحد 12: کنتراست |
| واحد 13: جشنواره | ||
توابع کتاب انگلیس صحبت کردن قلم
1. لمس و خواندن
2. تکرار
3. ترجمه
4. خواندن و مقایسه
5. ضبط
6. پخش MP3
7. بازی های تعاملی و تست
درخواست برای صحبت کردن قلم

بسته بندی و حمل و نقل


محصولات داغ
اطلاعات شرکت
ما تولید کننده سفارشی در صحبت کردن قلم / قرص کامپیوتر با 19 سال، سخت افزار و نرم افزار پشتیبانی می باشد.
گواهی

تگ های محبوب: انگلیسی صحبت قلم کتاب، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی





