قلم بحث و گفتگو عمده فروشی عمده فروشی
قلم های صحبت کردن کودکان با کتابهای یادگیری بچه ها مطابقت دارند
ویژگی PEN TAKENG SMART POINT:
1. PONT و Read: ما می توانیم کل داستان را برای گوش دادن به جمله یا جمله با جمله انتخاب کنیم.
2. داستان را به عنوان یک آهنگ بخوانید
3. جمله داستان را با جمله شعار دهید
4. تکرار کنید تا همانطور که می خواهید بازی کنید
5. دنبال کردن و مقایسه خواندن
6. حجم توسط دکمه یا کتاب تغییر یافته است
ویژگی کتاب صوتی:
1. گزینه زبان: یک مجموعه کتاب شامل 20 کتاب ، 1 کارت داستان و 1 کارت پیانو.
2. Talking Pen: Books Story + Story Chant + آهنگ های انگلیسی
3. محتوای داستان از آسان تا پیچیده است




پارامترهای قلم بحث و گفتگو عمده فروشی عمده فروشی کارخانه
| خاطره | 256 مگابایت |
| رنگ | اختیاری |
| سخنران | 4 Ω ,1W |
| ورودی آداپتور برق | 100 تا 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| خروجی آداپتور برق | 5V DC =300 - 350 MAH |
| باتری | باتری قابل شارژ |
| باتری خشک | |
| جک گوشواره | φ3.5 میلی متر |
| USB | USB 2. 0 |
| خط USB | سفید یا سیاه 60 سانتی متر |
| کتاب | 20 کتاب صوتی/سفارشی |

استفاده از قلم صحبت کردن

- Magic Talking Pen --- ما کتاب شما را صحبت می کنیم.
- عمده فروشی ، راه حل ، سفارشی سازی ، OEM/ODM.
- با ما ، تجارت شما ایمن و تضمین شده است!



ما گروه های تحقیق و توسعه حرفه ای داریم تا انواع راه حل ها و سفارشی سازی را انجام دهیم ، از طراحی ، سخت افزار و سیستم عامل گرفته تا نرم افزار.



تگ های محبوب: عمده فروشی قلم بحث تعاملی ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی




