کتاب صوتی کودکان و نوجوانان انگلیسی اسپانیایی
1. قلم صحبت کردن ابزار جدید آموزشی برای کودکان و بزرگسالان است.
2. مطابق مهندسی انسانی طراحی شده است.
3. با ظاهر هوشمند و دکمه زیرک به سادگی برای بهره برداری.
4. با قلم به آرامی به کتاب اشاره کنید ، کاربران به دنیای جادویی صدا تبدیل می شوند.
5. یادگیری از طریق بازی کردن ، بازی کردن از یادگیری.



توابع کتاب صوتی کودکان و نوجوانان انگلیسی صحبت کردن قلم اسپانیایی
1. نقطه خواندن.
2. طلسم ، تکرار ، خواندن گروهی.
3. سوئیچ زبان / ترجمه.
4- همراه با هم بخوانید و برای مقایسه ضبط کنید.
5- بازی تعاملی و تست.
6. پخش MP3.
7. شارژ و بارگیری USB.
8. بلندگو و هدفون در دسترس است.
9. کنترل صدا و سرعت.
10. عملکرد می تواند مطابق با نیاز مشتری طراحی شود.

پارامترهای کتاب صوتی کودکان و نوجوانان انگلیسی به زبان اسپانیایی (برای مرجع)
| مواد | پلاستیک BS و سازگار با محیط زیست |
| جک | جک هدفون و جک USB |
| حافظه | 4 GB-32 GB (سفارشی) |
| رنگ | هر رنگی قابل تنظیم است |
| دکمه | 6 دکمه |
| کتابها | کتاب صوتی سفارشی |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ لیتیوم |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید / سیاه 60 سانتی متر |
| هدفون | سفید با کیفیت بالا |

صحبت کردن قلم صدای جالبی را برای کتاب فراهم می کند. بچه ها / بزرگسالان می توانند با لمس کردن کتابها / کارتها و غیره به صدای کلمات ، موسیقی ، داستان گوش دهند.


کاربرد قلم مکالمه صوتی Sonix OID

خدمات ما
خدمات محصولات
توسعه سخت افزار و نرم افزار: ما تیم تحقیق و توسعه قوی داریم ، با 19 سال تجربه ، ما می توانیم راه حل سخت افزاری و نرم افزاری را به عنوان نیاز مشتری ارائه دهیم ، ایده خود را به ما اطلاع دهید ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آن را به طور کامل کار کنیم.
کنترل کیفیت: ما تیم QC حرفه ای داریم که 100٪ چک کامل قبل از حمل و نقل انجام می دهد تا مطمئن شویم که همه کالاها در شرایط خوبی هستند.
خدمات پس از فروش:
یک سال ضمانت برای مشتریان و برای همکاران خارج از کشور مبلغ اضافی را برای مقدار ثابت فراهم خواهیم کرد.


مدل قلم صحبت کردن اختیاری
ما همچنین به گرمی از سفارشی استقبال می کنیم --- از طراحی قلم پشتیبانی ، توسعه قالب و طراحی و توسعه تخته PCB استقبال می کنیم .


تگ های محبوب: کتاب صوتی بچه ها انگلیسی صحبت کردن قلم اسپانیایی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی





