جادویی Talking Pen کودکان و نوجوانان اسباب بازی آموزشی
قلم دیجیتالی ما قابل حمل است قابل حمل، ایمن و ساده برای استفاده برای بچه ها، استاندارد آمریکایی ضبط شده واقعی مرد است. قلم عملکردی چند زبان، صداها و آهنگ ها را به ارمغان می آورد. این می تواند علاقه کودک به یادگیری و تحریک رشد مغز را بهبود بخشد.

پارامترهای جادویی Talking Pen کودکان و نوجوانان اسباب بازی آموزشی (برای مرجع)
| مواد | ABS و محیط زیست پلاستیک |
| جک | جک هدفون و جک USB |
| حافظه | 128 مگابایت تا 8 گیگابایت سفارشی |
| رنگ | اختیاری |
| دکمه | سفارشی |
| کتاب ها | کتاب های آموزشی با کاغذ پوشش داده شده به خوبی چاپ شده |
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل شارژ |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید / سیاه 60cm |
| گوشی | سفید با کیفیت بالا |


توابع اسباب بازی آموزشی سحر و جادو Talking Pen کودکان و نوجوانان
1. زبان ها را به راحتی یاد بگیرید
2. گوش دادن داستان های زنده
3. لذت بردن از موسیقی و آواز خواندن.
4. بازی بازی.


کاربرد سحر و جادو Talking Pen کودکان و نوجوانان اسباب بازی آموزشی
1) آموزش کودکان
2) یادگیری دانش آموزان
3) یادگیری بزرگسالان
4) برنامه های ویژه

برای ساخت OEM و ODM به ایالات متحده خوش آمدید!


کارخانه ISO9001 با گروه های حرفه ای تحقیق و توسعه و تیم های فروش. ما محصولات و خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهیم.





کودکان داغ انگلیسی سحر و جادو قلم
دانشجو / بزرگسالان صحبت کردن قلم

تگ های محبوب: سحر و جادو صحبت قلم بچه ها اسباب بازی های آموزشی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی






