سازنده Digital Talking Pen Sound Book
قلم دیجیتال Talking یک قلم کاربردی است که چندین زبان، صداها و آهنگ ها را در اختیار شما قرار می دهد. هنگامی که شما به متن و تصاویر اشاره می کنید می توانید آن را بخوانید.


پارامترهای تولید کننده دیجیتال Talking Pen Sound Book (برای مرجع)
| مواد | ABS و محیط زیست پلاستیک |
| جک | جک هدفون و جک USB |
| حافظه | 8 گیگابایت (اختیاری) |
| رنگ | اختیاری |
| دکمه | 6 دکمه ها |
| کتاب ها | کتاب های آموزشی با کاغذ پوشش داده شده به خوبی چاپ شده |
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل شارژ |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | CE دارای گواهینامه 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید / سیاه 60cm |
| گوشی | سفید یا سیاه با کیفیت بالا |

توابع تولید کننده Digital Talking Pen Sound Book
1. اشاره به خواندن
2. طلسم، تکرار، خواندن گروه
3. زبان سوئیچ / ترجمه
4. بخوانید و برای مقایسه مقایسه کنید
5. بازی تعاملی و تست
6. عملکرد MP3 / بازی
7. شارژ و دانلود USB
8. بلندگو و گوشی در دسترس است
9. کنترل حجم و سرعت.
10. عملکرد را می توان با توجه به نیاز مشتری طراحی کرد.


استفاده از سازنده Digital Talking Pen Sound Book

سفارشی در دسترس است




تگ های محبوب: تولید کننده دیجیتال صحبت کردن قلم کتاب صوتی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی




