اسباب بازی برای قلم صحبت کردن قلم OID قلم
صحبت کردن قلم سرعت یادگیری کودکان را افزایش می دهد. صدا را به کاغذ می آورد. وقتی قلم روی پوستر یا کتابی که دارای قلم باشد لمس می کند ، صحبت می کند. قلم نقاط صوتی را در هر صفحه از کتاب یا هر گرافیکی روی پوستر تشخیص می دهد و روایت ها ، سؤال ها ، پاسخ ها ، آزمونها ، موسیقی یا جلوه های صوتی را پخش می کند - هر آنچه که صوت از قبل برنامه ریزی شده باشد در کاغذ است.

پارامترهای اسباب بازی های کودک قلم صحبت کردن قلم OID قلم
| مواد | ABS و پلاستیک سازگار با محیط زیست |
| جک | جک هدفون و جک USB |
| حافظه | 128MB-16GB اختیاری |
| رنگ | هر رنگی می تواند ساخته شود |
| زبان ها | هر زبان قابل اضافه شدن است |
| کتابها | کتاب صوتی آموزشی با کاغذ پوشیده شده چاپ شده |
| منبع تغذیه | باتری / باتری قابل شارژ لیتیوم |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | CE گواهی یورو نوع 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید / سیاه 60 سانتی متر |
| هدفون | سفید / سیاه با کیفیت بالا |

سرگرم کننده اسباب بازی برای قلم صحبت کردن کودک قلم OID
1. نقطه خواندن.
2. طلسم ، تکرار ، خواندن گروهی.
3. سوئیچ زبان / ترجمه.
4- همراه با هم بخوانید و برای مقایسه ضبط کنید.
5- بازی تعاملی و تست.
6. عملکرد MP3 / بازی.
7. شارژ و بارگیری USB.
8. بلندگو و هدفون در دسترس است.
9. کنترل صدا و سرعت.
10. عملکرد می تواند مطابق با نیاز مشتری طراحی شود.

کاربرد اسباب بازی برای قلم گفتگوی بچه ها

خدمات شخصی سازی
طراحی قلم و ساخت قالب.
طراحی ساختار و توسعه.
طراحی کتاب ، برنامه نویسی و چاپ.
زبانهایی که اضافه و ضبط می کنند.
بسته بندی طراحی و ساخت.
تکنیک ترمینس و توسعه نرم افزار.
یک سال ضمانت و نگهداری مادام العمر.




تضمین کیفیت محصولات:
ما یک تولید کننده حرفه ای با گواهینامه ISO9001 هستیم . مواد مورد استفاده در محصولات ما ABS و از نظر سلامتی مهربان هستند. فرآیندهای تولید ما طبق قوانین CCC ، CE ، ROHS ، REACH به طور جدی انجام می شود ...

ما یک کارخانه حرفه ای با گروه های تحقیق و توسعه خاص خود هستیم.



تگ های محبوب: اسباب بازی برای بچه ها صحبت کردن قلم کتاب قلم oid ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی




