10.1 اینچ تلفن 3G تلفن لپ تاپ MTK6580 آندروید 5.1 لپ تاپ 800 * 1280 IPS صفحه نمایش چینی OEM ODM
Android Tablet PC + چهار هسته + 3G تماس با دو سیم کارت + چند منظوره

بررسی اجمالی:
رنگ / پوسته مواد / نرم افزار سفارشی

پارامترهای تکنیک:
| CPU | MTK 6580 چهار هسته 1.3 گیگاهرتز |
| سیستم عامل | Android 4.0 یا بالاتر، زبان های مختلف پشتیبانی می شوند |
| صفحه لمسی | صفحه نمایش لمسی خازنی رنگی TFT 10.1 " |
| وضوح صفحه | 1280 * 800 IPS |
| حافظه | DDR3 1G |
| ناند فلش | 16G |
| کارت TF گسترده | تا 32 گیگابایت |
| وای فای | IEEE 802.11b / g / n |
| حسگر | سنسور G با 4 جهت |
| بلندگو | 8Ω / 0.5W AAC |
| دوربین | جلو 0.3MP پشت 2MP / جلو 2MP پشت 5MP |
| باتری | 3.7V / 4500mAh |
| زبان ها | انگلیسی، چینی و چند زبانه دیگر |
پانل لمسی با وضوح بالا:


Datail Show (دوربین دوگانه + دو سیم کارت):


اتصالات چند رسانه ای:

خدمات سفارشی
ما یک کارخانه ISO9001 حرفه ای با گروه تحقیق و توسعه خودمان هستیم، سفارشی با مهربانی پذیرفته شده است:
برنامه های مختلف را می توان تحت سیستم عامل توسعه داد. ما دارای تکنولوژی رمزگذاری شده برای سخت افزار و نرم افزار است که در بازار تخصصی است. منابع خود را به خوبی محافظت می کند.
مواد: پلاستیک، پلاستیک + فلز، فلز
اندازه: 7 "، 8"، 9 "، 10"، 11.6 "، 13.3" و بیشتر
تراشه اصلی ما: چهار هسته ای یا Octa-core MTK، Rockchip، AllWinner، Spreadtrum و Intel برای انتخاب
ما در زمینه توسعه تبلت دو سیستم تخصصی و حرفه ای هستیم: سیستم یادگیری + سیستم Android. منابع یادگیری گوناگون می توانند مانند کتاب های آموزشی، قرآن، کتاب الکترونیکی ساخته شوند ... تبلت های ما با تنظیمات بالا و چند کاره هستند.
بیشتر محصولات جدید به دنبال توجه شما هستند!

شرکت
شنژن Xuezhiyou شرکت فناوری، با مسئولیت محدود ،
"هدف ما رضایت مشتریان با محصولات با تکنولوژی بالا و خدمات خوب است".
به عنوان یک کارخانه با گواهینامه ISO9001، تمام فرآیندهای تولید به شدت تحت الزامات ISO و بسیاری از بازرسی ها (مثل CE، FCC، RoHs ...) درخواست می شوند که طراحی محصولات، خرید منابع و تولید را ادغام می کند. تمام تامین کنندگان RM ما باید گواهی ISO9001 داشته باشند و کیفیت باید بالاتر از الزامات ما باشد.
محصولات پایدار 100٪ با پنج فرآیند (نرم افزار پیوند، آزمایش پیری، آزمایش دانلود، آزمون درجه حرارت بالا / پایین و آزمون برخورد / سقوط) برای کنترل میزان محصولات واجد شرایط مورد آزمایش قرار می گیرند.

تگ های محبوب: لپ تاپ آندرویید 3g تبلت، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی


