چهار هسته ای 3G قرص PC فای IPS 800 * 1280
7 اینچ دو دوربین جلو 2MP back5MP
2500mAh باتری، 1GB RAM 16GB ROM.
پارامتر خوب برای رایانه های رایانه ای رایانه ای.

| اندازه | 7 " |
| سیستم عامل | آندروید 6.0 |
| CPU | MTK8321 |
| رم | 1 گیگابایت / 2 گیگابایت |
| حافظه | 16GB / 32GB و پشتیبانی کارت TF |
| وای فای | حمایت کردن |
| وضوح | IPS 800 * 1280/1200 * 1920 |
| دوربین | جلو 2MP، پشت 5MP |
| باتری | 2500mAh |
| 3G | پشتیبانی، اسلات کارت دو سیم کارت |
| امکانات | GPS FM BT4.0 |
| پورت شارژ | DC 5V / 2A |
مدل های مختلف و رنگ متنوع برای انتخاب وجود دارد




شما گزینه های بیشتری در مورد پارامتر تبلت دارید

خدمات ما
ما کارخانه سازنده سفارشی قرص کامپیوتر و قلم صحبت کردن است
با تایید ISO9001، گروه تحقیق و توسعه خود را دارند.
بعضی از نمونه های زیر، خوش آمدید به پرس و جو بیشتر.
رایانه لوحی ناهموار با NFC

قرص رایانه ای پزشکی

اطلاعات شرکت

روش های تماس :
نام: الیور
Wechat: +8618938054112 ( Smilexu)
اسکایپ: الیور Xu16
Mobile (whatsapp): + 8618938054112
وب سایت: http://readpen.xuezhiyou.com/
تگ های محبوب: 4 گیگابایت فلاش قرص PC، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی





