نام محصول: لپ تاپ بازی PC 17.3 اینچ هسته I 9 10885 H GTX 1650 8} GB کارت گرافیک گسسته رایانه 32 گیگ
پشتیبانی OEM/ODM و عمده فروشی
ما از سفارشات OEM/ODM برای نوت بوک ها ، تبلت ها ، مادربردها و رایانه های شخصی همه در یک . به عنوان یک تولید کننده حرفه ای چینی استقبال می کنیم ، ما ارائه می دهیم:
- تنظیمات سفارشی
- راه حل های مارک تجاری و بسته بندی
- قیمت رقابتی برای سفارشات فله
- بازدیدهای کارخانه و مشاوره در دسترس است

| اطلاعات اساسی صفحه نمایش | صفحه نمایش HD Full HD17.3- اینچ (1920 10 1080) صفحه نمایش بازی 60Hz IPS (اختیاری 144Hz) |
| کارت گرافیک | صفحه نمایش مستقل GTX 1650 TI 4G |
| باتری | 8 باتری لیتیوم یون قدرت با عملکرد بالا ، 14.4V 80.64WH |
| پردازنده (CPU) | Intel Core I 9 10880 H 8-} Core 16 نخ ، فرکانس اصلی 3.6 گیگاهرتز ، 5.0 گیگاهرتز فرکانس توربو 16MB حافظه نهان |
| خاطره | پشتیبانی از حافظه با فرکانس بالا DDR4 DDR4 (حداکثر 3200 مگاهرتز ، 32G "2) |
| انباره | پشتیبانی از NVME PCI-E با سرعت بالا حالت جامد SSD*{2}} inch هارد مکانیکی با ظرفیت بزرگ*1 |
| دوربین | دوربین HD 720p |
| صفحه کلیدی | صفحه کلید بازی خیره کننده چند منطقه ای رنگارنگ |
| اثر صدا | Bult-in 8Q/3W بلندگو x 2+ subwoofer*1 |
| شبکه | Intel AC7265 WiFi 802.11b/a/n & ac/a/b/g/n+bt |
| آداپتور برق | ورودی: 100-240 V 1.6a 50 / 60Hz / Output+19 V ، 12.63a دیوار بزرگ 240W |
|
سیستم عامل |
ویندوز 10 |
| ویژگی |
ورود به سیستم یک کلیک ، صفحه کلید رنگارنگ با نور پس زمینه ، هارد دیسک جامد با سرعت بالا PCI-E ؛ دیسک سخت قابل ارتقا ، شارژ سریع ، حافظه قابل ارتقا ، حافظه بزرگ (32 گیگابایت و بالاتر) ، فناوری ردیابی پرتو ، باتری قدرت با کارایی بالا ، سینما SOUN |








If you are interested in our 17.3-inch gaming laptop pc i9 10885 H, welcome to wholesale the quality and convenient products with our factory. Known as one of the leading educational products manufacturers and suppliers in China, we also offer customized services with competitive prices. Feel free to contact us for more information.
تگ های محبوب: لپ تاپ بازی 17.3 اینچی PC I {1} H ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی







