تبلت 8 اینچی 2 در 1 تبلت با صفحه کلید Win10 System Z8300 Quad Core 2GB / 64G wifi mini notebook notebook

| نام محصول | جدول 8inch WIN10 |
| سازنده | xuezhiyou |
| نام تجاری | xuezhiyou |
| تایپ کنید | GTN1301 |
| رنگ | سیاه |
| مواد | پلاستیک |
| سیستم عامل | نسخه خانگی WIN10 |
| پردازنده | اینتل |
| نوع CPU | Atom Z8300 |
| فرکانس پردازنده | 1.44 گیگاهرتز |
| حافظه نهان | کش L22048KB |
| تعداد هسته / نخ ها | 4 هسته 4 نخ |
| فناوری فرآیند | 14 نانومتر |
| GPU Graphics | گرافیک اینتل HD |
| نوع شبکه | وای فای |
| اندازه صفحه نمایش | 8 اینچ |
| نسبت ابعاد | 16: 9 |
| وضوح بدنی | 1280 * 800 |
| تراکم پیکسل صفحه نمایش | 220dpi |
| چند لمسی | 10-لمسی |
| فناوری فرآیند | شیشه LCD HD BOE |
| توضیحات صفحه | HD |
| حافظه عامل (RAM) | 2 گیگابایت |
| ظرفیت ذخیره سازی (ROM) | 32 گیگابایت |
| کارت T-flash | 128 گیگابایت |
| پروتکل WIFI | پشتیبانی نمی کند |
| فرکانس WLAN | 2.4G / 5G |
| نسخه بلوتوث | 4 |
| عملکرد GPS | پشتیبانی |
| سنسورها | هیچ یک |
| دوربین جلو | 30W |
| دوربین عقب | 200W |
| حالت بزرگنمایی | تمرکز |
| نور فلاش | آره |
| عملکرد دوربین | آره |
| بلندگو | آره |
| میکروفون | آره |
| چراغ نکته را شارژ کنید | آره |
| رابط داده | میکرو USB |
| رابط فیلم | HDMI |
| رابط صوتی | هدفون |
| رابط دیگر | هدست Mic-usb |
| دکمه عملکرد | روشن / خاموش ، افزایش یا کاهش صدا |
| قالب های پخش ویدیو | MPEG4-SP، H.264 / AVC، H.263، 3GP، 3G2، MP4، MKV، AVI، WEBMEBM |
| قالب های پخش صوتی | MP3، MP2، AMR، AWB، APE، M4A، MIDI، OGG، WAV، FLAC، 3GP (نیاز به مجوز: AAC، WMA) |
| روش ورودی | صفحه کلید استاندارد مایکروسافت (روش ورودی دست نویس شخص ثالث / پشتیبانی از صفحه کلید سخت خارجی) |
| برنامه GMS (گزینه) | (جستجوی Google) ، (جستجوی صوتی) ، (Gmail) ، (همگام سازی تقویم) ، (YouTube) ، (Google Play) ، (chome) |
| زبان | انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، هندی ، عربی ، پرتغال ، ترکی ، ژاپنی ، کره ای |
| ظرفیت و ولتاژ باتری | 4000mah 3.7V |
| نوع باتری | پلیمر |
| ولتاژ ورودی | 3.7 ولت |
| زمان زندگی (زمان پخش فیلم) | 4-6H |
| زمان شارژ | 2-3H |
| روش شارژ / نوع رابط | منبع تغذیه USB MIC |
| آداپتور برق | 5V 2A |
| کابل داده | سیاه سفید |
| شارژر | آداپتور استاندارد اروپا ، آداپتور استاندارد ایالات متحده ، آداپتور استاندارد UK ، |
| ویژگی | بلوتوث ، دوربین ، سنسور G ، چند تاچ ، وب کم ، وای فای |
| TP | P + G 10 نقطه لمسی |







محصولات مرتبط

1) در مرحله اول ، ما بهترین راه حل را پس از دانستن الزامات خود برای رفع نیازهایتان پیشنهاد می کنیم؛
2) گروه مهندسی ما برای تغییر رنگ ، پوشش پوسته ، بسته بندی ،
مواد مختلف برای رایانه لوحی؛
3) تحقیق و توسعه نرم افزار / برنامه را طراحی و آزمایش می کند تا رایانه لوحی رایانه ای شخصی سازی شود.
مهمتر از همه ، رایانه لوحی رایانه ای از Shenzhen Xuezhiyou Technology Co.، Ltd.
خاص خود ، سؤال شما به عنوان نیازهای شما بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

اگر ایده ای در مورد رایانه لوحی سفارشی سازی دارید ، با ما تماس بگیرید !

تگ های محبوب: 8 اینچ 2 در 1 رایانه لوحی با صفحه کلید win10 سیستم z8300 چهار هسته ای ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی


