OEM عمده فروشی فوق العاده نازک 10.1 اینچ نوت بوک 4 هسته ای 4 GB 32G نوت بوک برنده 10 رایانه لوحی با صفحه کلید جداشونده
Interl Gemini LakeN4000 ، 10 "1920 * 1200 FHD IPS ، 7.4V باتری 7000mAh ، RAM 4GB DDR4 ، حافظه SSD 32 GB ، با Wifi / BT ، پشتیبانی از سیستم عامل Windows 10. 
امتیاز فروش:
تراشه 1.Intel N4000 win10 نسخه خانگی
2. رابط کاربری چند منظوره با صفحه کلید 2 در 1
3. باتری بزرگ 7000
4.2 گیگابایت سرعت عمل DDR4 
| نام محصول | 10 اینچ WIN2-in-110 قطعه |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | آلیاژ روی |
| پردازنده | اینتل |
| نوع CPU | دریاچه بین المللی جینی N4000 ، چهار هسته ای |
| فرکانس پردازنده | حداکثر 1.1 گیگاهرتز حداکثر 2.6 گیگاهرتز |
| GPU Graphics | UHD600 تا 200MHz-650MHz |
| فناوری فرآیند | 14 نانومتر |
| GPU Graphics | گرافیک اینتل HD |
| نوع شبکه | وای فای |
| نسبت ابعاد | 16:10 |
| وضوح بدنی | 1920 * 1200FHD |
| چند لمسی | 10-لمسی |
| توضیحات صفحه | LCD |
| رم | LPDDR4 |
| حافظه عامل (RAM) | 4 گیگابایت DDR4 |
| ظرفیت ذخیره سازی (ROM) | 32 گیگابایت |
| کارت T-flash (از مقادیر گسترده پشتیبانی می کند) | 256 گیگابایت |
| تراشه گرافیکی | اینتل & reg؛ گرافیک HD 500 |
| فرکانس گرافیک | 650MHZ |
| نسخه بلوتوث | 4 |
| فرکانس WLAN | 2.4G / 5G |
| رنگ آبی | 4.0 |
| دوربین جلو | 200W |
| دوربین عقب | 500W |
| نور فلاش | آره |
| عملکرد دوربین | آره |
| بلندگو | داخلی بلندگوهای استریو 8R / 1.0W * 4 |
| میکروفون | آره |
| صفحه کلید | صفحه کلید چرمی نرم |
| چراغ LED | آره |
| ظرفیت و ولتاژ باتری | 7000mah 7.4V |
| نوع باتری | پلیمر آلیاژ لیتیوم با انرژی بالا |
| دکمه عملکرد | روشن / خاموش ، افزایش یا کاهش صدا |
| روش ورودی | صفحه کلید استاندارد مایکروسافت (روش ورودی دست نویس شخص ثالث / پشتیبانی از صفحه کلید سخت خارجی) |
| زبان | انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، هندی ، عربی ، پرتغال ، ترکی ، ژاپنی ، کره ای |
| نوع باتری | پلیمر |
| ولتاژ ورودی | 3.7 ولت |
| زمان زندگی (زمان پخش فیلم) | 6-7H |
| زمان شارژ | 2-3H |
| روش شارژ / نوع رابط | منبع تغذیه USB MIC |
| آداپتور برق | 12V 2A |
| نوع رابط شارژ | دی سی |
| رابط دیگر | هدست Tpy-c USB3.0 DC mini HDMI |
| کابل داده | سیاه سفید |
| شارژر | آداپتور استاندارد اروپا ، آداپتور استاندارد ایالات متحده ، آداپتور استاندارد UK |







بسته بندی:
لپ تاپ 1 ایکس مینی
آداپتور برق 1 X (DC 12V-2A)
کتابچه راهنمای کاربر 1 X (انگلیسی)
1 Xheadphone
کابل داده 1X نوع c
1) در مرحله اول ، ما بهترین راه حل را پس از دانستن الزامات خود برای رفع نیازهایتان پیشنهاد می کنیم؛
2) گروه مهندسی ما برای تغییر رنگ ، پوشش پوسته ، بسته بندی ، متفاوت تلاش خواهد کرد
مواد برای رایانه لوحی؛
3) تحقیق و توسعه نرم افزار / برنامه را طراحی و آزمایش می کند تا رایانه لوحی رایانه ای شخصی سازی شود.
مهمتر از همه ، رایانه لوحی رایانه ای از Shenzhen Xuezhiyou Technology Co.، Ltd.
خاص خود ، سؤال شما به عنوان نیازهای شما بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

اگر ایده ای در مورد رایانه لوحی سفارشی سازی دارید ، با ما تماس بگیرید !



تگ های محبوب: عمده فروشی نوت بوک فوق العاده نازک 10.1 اینچ اینتل n4000 چهار هسته ای 4gb 32g نوت بوک ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی









