
پارامترهای نوری برای رایانه لوحی 11.6 اینچی:
| پروژه | مشخصات |
| اندازه صفحه نمایش ال سی دی: | 11.6 '' EDP / MIPI |
| نوع صفحه نمایش ال سی دی: | IPS / TN |
| رزولوشن صفحه نمایش LCD: | 1366 * 768/1920 * 1080 |
| پشتیبانی لمسی: | چند لمسی (5/10) G + G (I2C) (COF، COB اختیاری) |
| پشتیبانی دیجیتایزر: | نه |
| پورت های خارجی: | میکرو USB * 1 (پشتیبانی OTG و شارژ) / Normal |
| USB * 1 / میکروفون * 1 / DC * 1 | |
| صوتی جک * 1 / میکرو SD * 1 / سیم کارت (3G / 4G) | |
| کلید: | دوره +/- کلید قدرت |
| دوربین: | 0.3MP + 2MP / 2MP + 2MP / 2MP + 5MP |
| اطلاعات باتری: | 8000mAh |
| آداپتور: | DC2.5 (5V 2A)، میکرو USB، شارژ |
| سیستم عامل: | ویندوز 8.1 / آندروید 4.4 / دو سیستم عامل |
| سکو: | اینتل BayTrail-T CR |
| پردازنده / چیپ ست: | Atom Z3735F / Z3736F |
| گزینه های حافظه: | DDR3L 512MB * 4 2GB / 256MB * 4 1G |
| گزینه های HDD: | SSD 32GB / 64GB / 128GB |
| وای فای: | 802.11 b / g / n (ماژول)، a / b / g / n، اختیاری است |
| بلوتوث: | بلوتوث 4.0 |
| پشتیبانی 3G: | اختیاری |
| GPS / Glonass پشتیبانی: | اختیاری |
| سنسورها: | سنسور G (اختیاری) |
| پشتیبانی از امنیت (TPM): | TPM2.0 |
| صفحه کلید مغناطیسی: | اختیاری |
| خودکار: | نه |
صفحه LCD با وضوح بالا:

لپ تاپ های فوق العاده ناز قابل حمل:
آیا نه تنها دفتر نور را به شما معرفی می کند، بلکه یک معلم خوب برای یادگیری است.
هر زمان و هر کجا، همگام سازی با جهان!

رابط چند رسانه ای با دو سیستم عامل ویندوز / اندیشه:

نمایش جلو: مدل سازی قرارداد با صفحه کلید طراحی جدید

بازگشت نشان می دهد: مد با حس ساده فلزی
جزئیات نشان می دهد:

سرویس سفارشی چند منظوره استفاده می کند:

اتصالات چند رسانه ای:

ساخت سفارشی قابل قبول است
برنامه های مختلف با رایانه لوحی قابل قبول است بر اساس نیازهای جزئیات شما:
1. پزشکی قرص PC: جدیدترین راه برای دکتر برای تماس و نظارت بر موارد هر بیمار و شرایط بهداشتی ، به طور موثر بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی و کاهش تصادفات پزشکی.
2. Tablet PC Restaurant: امکان سفارش tableide، افزایش درآمد، سرعت بخشیدن به سرویس، سفارشی سازی و تنظیم مجدد منو، نگه داشتن سبک منو با روند جدید، تجربه کاربری عالی، پشتیبانی از چند زبان، حالت پیشخدمت / مهمان در دسترس است

3. کامپیوتر شخصی T قادر t :
سیستم آموزشی در سیستم اندیشه توسعه یافته / کتاب لمس و خواندن / کلاس های / شنیدن Synchro و یادگیری زبان / زبان / آموزش الکترونیکی درس ها / کمک های ویژه دانش آموزان / الهام بخشیدن به علاقه به جستجوی چیزهای جدید

ضمانتنامه:
1.One سال گارانتی برای دستگاه، تعمیر رایگان برای مشکل محصول.
پشتیبانی 2.Technique / آموزش در تعمیر برای مشکل ساده
3. ما 1٪ قطعات رایگان قطعات مانند: باتری، مورد، دوربین، بلندگو، آداپتور برق، کابل USB برای خدمات پس از فروش خود را.
4. ما همچنین پیشنهاد می کنیم 0.5-1٪ قطعات یدکی مانند: مادربرد، ال سی دی، پنل لمسی را برای تعمیرات پس از فروش خود خریداری کنید.
شرکت:


تگ های محبوب: ویندوز 11.6 اینچ لپ تاپ با صفحه کلید اینتل 2 در 1 قرص، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی


