بزرگسالان چند زبانه ترجمه خواندن قلم
1. یک کتاب راهنمای سفر با ترجمه 14 زبان.
2. شامل عربی، چینی، هلندی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی،
ژاپنی، کره ای، پرتغالی، اسپانیایی، تایلندی، ترکی، روسی؛
3. 7 موضوع: هر روزه، حمل و نقل، اقامت، غذا، خرید، گردشگری، مبادله پول و غیره.


پارامترهای خواندن ترجمه برای بزرگسالان چند زبانه
| مواد | پلاستیک سازگار با محیط زیست |
| مدل NO | TP9 |
| حافظه | 8 گیگابایت |
| رنگ | نقره |
| دکمه | 6 دکمه ها |
| کتاب ها | 1 کتاب با کاغذ چاپ شده به خوبی چاپ شده. |
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل شارژ |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | CE دارای گواهینامه یورو 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید 60cm |
| گوشی | سفید با کیفیت بالا |


یک کتاب چاپی با کیفیت بالا با قلم تنظیم شده است. مطالب کتاب عبارتند از روزانه که بیشتر برای مسافرت و کسب و کار مفید است. و در پشت صفحات کتاب، برخی از منابع برای کد منطقه جهان، تعطیلات، شماره تلفن، تماس با سفارت وجود دارد. ضبط DIY، دیکشنری الکترونیکی به زبان انگلیسی نیز برای یافتن سریع و استفاده از آن متصل شده است.
توابع خواندن ترجمه چند زبانه بزرگسالان
خواندن نقطه، ضبط، خواندن کامل، پیگیری، ترجمه، MP3، ضبط DIY، جستجوی انگلیسی، دانلود به روز رسانی ...




به طور گسترده ای در سفر به خارج از کشور، مذاکره تجاری، یادگیری زبان ها استفاده می شود ...


بسته بندی و حمل و نقل
One Set Talking Global شامل یک قلم خواندن، یک کتاب، یک شارژر Certified CE، یک کابل USB، یک گوشی، یک کیف چرم و جعبه پوشش است.
برای ساخت OEM و ODM به ما خوش آمدید!


گروه تحقیق و توسعه قوی.
تگ های محبوب: بزرگسالان چند زبانه ترجمه قلم خواندن، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی




