صحبت کردن قلم برای بزرگسالان
نقطه به کتاب به آرامی توسط قلم کاربران به جهان سحر و جادو صدایی آورده خواهد شد.

پارامترهای قلم صحبت کردن برای بزرگسالان
| مواد | پلاستیک زیست |
| شماره مدل | V900 |
| حافظه | 8GB |
| رنگ | نقره ای |
| دکمه | 6 دکمه |
| کتاب | خوب چاپ شده با پوشش کاغذی. |
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل شارژ |
| باتری | 350mAh / 3.7v |
| شارژ آداپتور | م یورو گواهی تایپ 700mAh/5V |
| خط USB | سفید 60 سانتی متر |
| گوشی تلفن | سفید با کیفیت بالا |

توابع قلم صحبت کردن برای بزرگسالان
آموزش سفر زبان مطالعه، خواندن موسیقی گوش دادن، و به همین ترتیب ضبط.


استفاده از قلم صحبت کردن برای بزرگسالان
آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان:بچه ها کتاب شناخت کارت، داستان رشد خاطرات, نقشه ها, زمین پد DIY ضبط کتاب، و غیره.
آموزش و پرورش دانش آموزان:مدرسه کتاب آموزش مواد کلمات کارت، یادگیری DIY ضبط کتاب، و غیره.
آموزش بزرگسالان:زبان یادگیری قرآن خواندن کتاب مقدس خواندن، و غیره.
نرم افزار Speical:کتاب های صوتی حرفه ای، چند زبانه راهنمای/نقشه گردشگری معرفی سفر سفر کور مردم کتاب آموزش، و غیره.

نصب شده، خدمات ODM استقبال هستند.


تجربه غنی گروه R&D.



تگ های محبوب: قلم برای بزرگسالان و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه صحبت کردن, عمدهفروشی, سفارشی


