آموزش زبان انگلیسی لمس صحبت کردن قلم
خواندن قلم استفاده: آموزش و پرورش، مطالعه زبان، خواندن، گوش دادن به موسیقی، ضبط و غیره.
پارامترهای زبان انگلیسی لمسی صحبت کردن قلم (برای مرجع)
| مواد | ABS و محیط زیست پلاستیک |
| جک | جک هدفون و جک USB |
| حافظه | 8 گیگابایت |
| رنگ | اختیاری |
| دکمه | 4 دکمه ها |
| کتاب ها | کتاب های آموزشی با کاغذ پوشش داده شده به خوبی چاپ شده |
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل شارژ |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | CE دارای گواهینامه 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید / سیاه 60cm |
| گوشی | سفید با کیفیت بالا |

توابع آموزش زبان انگلیسی Touch Talking Pen
1. اشاره به خواندن
2. طلسم، تکرار، خواندن گروه
3. زبان سوئیچ / ترجمه
4. بخوانید و برای مقایسه مقایسه کنید
5. بازی تعاملی و تست
6. عملکرد MP3 / بازی
7. شارژ و دانلود USB
8. بلندگو و گوشی در دسترس است
9. کنترل حجم و سرعت.
10. عملکرد را می توان با توجه به نیاز مشتری طراحی کرد



نرم افزار / سخت افزار طراحی: خدمات سفارشی می تواند مطابق با نیازهای شما ارائه شود.



سوالات متداول





تگ های محبوب: آموزش انگلیسی لمسی صحبت قلم، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی



