کودکان و نوجوانان Talking Pen Interactive Learning Book
با سبک دوست داشتنی، قلم خواندن چشم های بسیاری از کودکان را جذب می کند. این دکمه های ساده و آسان برای استفاده است، بنابراین برای یادگیری و استفاده از کودکان بسیار راحت است.
و قلم پشتیبانی از MP3 بازی، کودکان می توانند صدای، آهنگ ها و مواد یادگیری را با توجه به علاقه خود دانلود کنید.


پارامترهای کتاب کودکان یادگیری تعاملی Talking Pen (برای مرجع)
| مواد | ABS و محیط زیست پلاستیک |
| جک | جک هدفون و جک USB |
| حافظه | 8 گیگابایت |
| رنگ | اختیاری |
| دکمه | سفارشی |
| کتاب ها | کتاب های آموزشی با کاغذ پوشش داده شده به خوبی چاپ شده |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ لیتیوم / باتری AAA |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید / سیاه 60cm |
| گوشی | سفید با کیفیت بالا |


توابع کتاب کودکان یادگیری تعاملی Talking Pen
گوش دادن، خواندن، آواز خواندن، ضبط، ترجمه، لغت نامه، الفبای، درام، شعار ...



استفاده از کتاب کودکان یادگیری تعاملی Talking Pen
آموزش، مطالعه زبان، خواندن، گوش دادن به موسیقی، مسافرت و غیره. به خصوص برای بچه ها مناسب است.

ویژگی های کودکان و نوجوانان Talking Pen Interactive Learning Book
1. فروش مستقیم کارخانه، با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، زمان تحویل سریع و بهترین خدمات.

گروه تحقیق و توسعه با تجربه غنی.

2. طراحی مشتریان خوش آمدید.


3. کتاب صوتی اختیاری


تگ های محبوب: بچه ها صحبت کردن قلم کتاب یادگیری تعاملی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی



