هوش مصنوعی ABS Smart Talk for Kids
این کودکان تازه کار خواندن قلم با کتاب های صوتی چند langugaes است. شما می توانید نماد پرچم های ملی را انتخاب کنید تا زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. طراحی زیبا از قلم و صدای زیبا از کتاب ها می تواند کودک شما را کاملا مطالعه کند. این بهترین اسباب بازی آموزشی است. شما انتخاب خود را در نظر نمی گیرید


پارامترهای هوش مصنوعی هوشمند ABS Talking Pen
| مواد | ABS و محیط زیست پلاستیک |
| جک | جک هدفون و جک USB |
| حافظه | 8 گیگابایت |
| رنگ | اختیاری |
| دکمه | 3 دکمه ها (سفارشی) |
| کتاب ها | کتاب های آموزشی با کاغذ پوشش داده شده به خوبی چاپ شده |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ لیتیوم / باتری AAA |
| باتری | 350mAh / 3.7V |
| آداپتور شارژ | 700mAh / 5V |
| خط USB | سفید / سیاه 60cm |
| گوشی | سفید با کیفیت بالا |

توابع آموزش زبان هوشمند هوشمند ABS برای کودکان و نوجوانان
نقطه به خواندن کلمات، احکام، پاراگراف ها، عکس ها، کارت ها، زمین، mat ...



استفاده از قلم هوشمند آموزش هوشمند ABS

نوشتن بلوتوث جدید
قلم صحبت کردن نه تنها با کتاب های صوتی مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه به کامپیوتر ویندوز، تلفن همراه، رایانه لوحی یا تلویزیون وصل شده است، که باعث می شود یادگیری بیشتر دیجیتال و کارآمد باشد.
بسیار خوش آمدید با گروه تجربه R & D غنی خود را سفارشی.



تگ های محبوب: آموزش هوشمند ABS آموزش قلم برای بچه ها، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی




