صدای کتاب خواندن قلم یادگیری اسباب بازی
به همین دلیل است که قلم محبوب صحبت کردن
1. صحبت کردن قلم جدیدترین تکنولوژی پیشرفته است که ترکیب با جزء نوری و پردازنده پردازنده است.
2. آن می توانید تنها با رفتن با کتاب که با ویژه چاپ techenology چاپ شده است کار می کرد
3. این است که واقعا یک ابزار جادویی یادگیری برای کودکان و بزرگسالان است.
4. این می تواند کاربران برای جلوگیری از بیشتر فعال و مذهبی، به نفرت یادگیری و هوش خود را بیدار شوید.
5. این واقعا شریک صمیمی برای آموزش و پرورش است. تنها با کلیک کردن روی یک کلمه یا جمله آرامی در کتاب برای تلفن های موبایل است که به ویژه طراحی شده است. آن صدا روشن از soundspeaker و یا گوشی تلفن می کنند.
6. صحبت کردن قلم بسیار محبوب هستند زیرا بیشتر خنده دار و جالب از tradiontal آموزش و پرورش است.


پارامترهای قلم خواندن کتاب صوتی آموزش اسباب بازی
| حافظه | 128 مگابایت - 8GB |
| رنگ | اختیاری |
| بلندگو | 4 Ω, 1W |
| آداپتور برق ورودی | 100-240 AC 700mAh 50 / 60Hz |
| قدرت خروجی آداپتور | 5V DC = 300-350 میلی آمپر |
| باتری | باتری های قابل شارژ |
| باتری خشک | |
| جک های گوشی | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| خط USB | سفید یا سیاه و سفید 60 سانتی متر |
| کتاب | کتاب صوتی Customized |

چه به کمک قلم صحبت کردن می تواند انجام دهد
1. یادگیری زبان به راحتی.
صحبت کردن قلم مجهز به کتاب های مختلف برای آموزش کودکان شخصیت، کلمات،
حکم و غیره.
آن بیدار شور و شوق یادگیری کودکان به شدت توسط آنها را به جهان سحر و جادو صدایی.
2. گوش دادن به داستان های رنگی.
قلم صحبت کردن با کتاب داستان برای بچه ها گفتن داستان مجهز.
آن بچه ها صحبت کردن و توانایی فکر کردن را بهبود بخشد.
3. بهره گیری از موسیقی و آواز آهنگ.
قلم عملکرد MP3 برای پخش موسیقی است.
4. نگاه کنید به بازی.
قلم پشتیبانی تابع بازی صحبت کردن.
یادگیری از طریق بازی و بازی از یادگیری.


Appliation را از قلم خواندن کتاب صوتی آموزش اسباب بازی

نحوه همکاری:
1-ما باید صحبت کردن قلم و کتاب کیت برای انتخاب شما.
2. اگر کتاب و کتاب صوتی خود را دارید، ما قلم ما مجهز به کتاب خود را از دست بدهم.




تگ های محبوب: صدای کتاب خواندن قلم یادگیری اسباب بازی و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی




