صحبت کردن قلم برای کودکان
الفبای + اعداد + کتاب با مکالمات + بازی ها + امتیازات مختلف و دانش.
پارامترهای قلم سخن گفتن برای کودکان
| نام محصول | قلم صحبت کردن، نقطه قلم را خواند، قلم خواندن لمسی |
| شماره مدل | V800 |
| حافظه | 128 مگابایت تا 8 گیگابایت |
| رنگ | اختیاری |
| بلندگو | 4 Ω، 1W |
| ورودی آداپتور برق | 100 تا 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| خروجی آداپتور برق | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| باتری | باتری قابل شارژ / باتری |
| جک گوشی | Φ3.5mm |
| یو اس بی | USB 2.0 |
| خط USB | سفید یا سیاه 60cm |
| کتاب ها | کتاب های صوتی سفارشی |

توابع قلم صحبت کردن برای کودکان
1. ضبط و خواندن
2. ضبط
3. ترجمه زبان
4. خواندن و مقایسه
5. عملکرد MP3 / بازی
استفاده از قلم صحبت کردن در آموزش بچه ها، یادگیری بزرگسالان، یادگیری دانش آموزان، یادگیری افراد نابینا ...
خدمات OEM / ODM
پرینتر هوشمند خواندن هوشمند
شرکت
کارخانه ISO9001 در صحبت کردن قلم / قرص با 19 سال تخصص دارد.
تگ های محبوب: صحبت قلم برای کودکان، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی





