inte 11th gen core i 5-1130} g7 یک شبکه onemix 4 10. 1 اینچ 8GB SSD 256GB Mini Laptop Window 10 نوت بوک قابل حمل
توصیف


| نام | 10.1 اینچ 8 گیگابایت SSD 256GB MINI COMPUTER WINDOWS 10 نوت بوک قابل حمل |
| پردازنده | نسل یازدهم هسته I 5-1130 g7 فرکانس اصلی 1.1GHz ~ 1.8 گیگاهرتز ، Turbo Max 4. 0 GHz ، 4 هسته و 8 نخ ، حافظه نهان L3: 8 مگابایت |
| گرافیک | Irisxegraphics 80eu |
| قوچ | 8 گیگابایت کانال تک\/16 گیگابایتی کانال دوگانه LPDDR4X 3200MHz 256G\/512G\/1TB (2280 PCI-E NVME Pocotol) |
| صفحه نمایش | 10.1 اینچ FUT FUT FHD LTPS DISPLAY POLYSILICON حاشیه های شیشه ای 3 طرف 4.5 میلی متر وضوح: 2560x1600 پیکسل ، تراکم پیکسل 300ppi 100 ٪ srgb gamut |
| ویژگی | پشتیبانی از قلم 2048 سطح ، 10 امتیاز لمس ، 2.5k زرق و برق دار 10. صفحه نمایش 5}}} اینچ ، نور 770G ، 11- نسل هسته I 5-1130}}}}} pcie حالت هارد حالت جامد ، {10}} درجه اعوجاج 2 در 1 ، 2048 درجه اصلی نوشتن قلم ، wifi6. |
| صفحه کلیدی | صفحه کلید با نور پس زمینه (پشتیبانی از + روشن) ، عملکرد کامل صفحه لمسی ، برق و اسکنر اثر انگشت در یک (طرف) |
| درگاه | USB-C 4. 0*2 ، USB-C 3. 0*1 هدست 3.5 میلی متر*1 ، شکاف TF*1 |
| حافظه | 3200 |
| نمایشگاه | Thunderbolt ؛ Type-C |
| بندر صوتی | هدفون و میکروفون 2- در -1 رابط 3.5mm |
| درگاه غیر غده ای نوع C | 1 |
| بندر رعد و برق | 2 |
| شبکه کابل RJ45 | 10\/100\/1000Mbps |
| USB 3. 0 | 1 |
| بیت | Bt5. 0-5. 1 |
| صفحه کلیدی | صفحه کلید دارای نور پس زمینه تک رنگ |
| نمایش دهنده | 2560 x 1600 IPS ، صفحه گسترده 16:10 |
| لوازم | قلم 2048 سطح (به هزینه اضافی نیاز دارید) *پشتیبانی از سطح 2048 قلم |
| باتری\/PW | 10000 میلی آمپر ساعت 3.85 ولت 15V 3A,20V 2.25A,45w,60W |
| wifi\/bt | wi-fi6 \/ bt5. 0 |
| وزن اندازه | 227mmx157.3mmx11mm (نازک 11 ~ 17mm) حدود 769 گرم |
| پیش روی | مجوز Windows10 نسخه خانگی |
| لیست بسته بندی | لپ تاپ *1 ، شارژر *1 ، کتابچه راهنمای *1 ، بسته هدیه: (ماوس ، کیف کلاچ ، 4- in -1 آداپتور توپی ، Type-C به USB یک مبدل) |
با ما تماس بگیریداگر ایده ای در مورد رایانه لوحی سفارشی دارید!


























تگ های محبوب: 10.1 اینچ 8 گیگابایت SSD 256GB MINI LAPTOP WINDOWS 10 نوت بوک قابل حمل ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی






