کارخانه نقره قابل لمس ۱۲/۶ اینچ 2880 * 1920 8 + 128GB/256GB SSD
2 در 1 قرص با صفحه کلید چند رنگ مغناطیسی

| پردازنده | اینتل 3865U |
| رم | 8GB DDR |
| Rom | 128GB m. 2ssd یا 256GB m. 2ssd |
| لوازم جانبی | پشتیبانی ۲۰۴۸ فشار قلم و صفحه کلید مغناطیسی (نیاز به پرداخت اضافی) |
| صفحه نمایش | ۱۲/۶ اینچ ، قطعنامه 2880 * 1920 ، 10 امتیاز ، 3kOGS |
| دوربین | F 2.0 M/5.0 M |
| سیستم عامل | ویندوز 10 مجوز |
| باتری | 12000mah آمپر ، 3.7 V |
| تاریخ | اینتل کانال دوگانه 5G فای, بلوتوث ۴/۰ |
| اندازه | 305.7 mm * 217mm * 9.7 mm |
| وزن | 900g |
| پورت | USB 3.0 * 2 ، نوع C * 1 مینی HDMI ، Micro SD (TF) solt ، هدست 3.5 میلی متری ، DC در شارژر |
| کارت گرافیک | اینتل HD کارت ۶۲۰ |

به دنیا آمد برای تجارت بالا پایان موبایل
پشتیبانی از 2 در-1 مغناطیسی صفحه کلید برای جایگزینی لپ تاپ

با براکت لولا یکپارچه
استفاده از چند حالت
حالت نوت بوک ♦
این که آیا در شرکت و یا در جاده ها ، با یک صفحه کلید حرفه ای ، نه تنها می توانید یک تجربه ورودی صفحه کلید راحت را فراهم ، بلکه به یک زاویه راحت ، تبدیل به یک نوت بوک ، تا حد زیادی بهبود بهره وری دفتر ، لذت بردن از لذت از بازی های pc.
حالت قرص ♦
بسیار سبک و نازک ، شما می توانید آن را در اطراف حمل و بازی در هر زمان و یا بازی برنامه های مورد علاقه خود را با عملکرد قدرتمند بدون سازش.
حالت مشاهده ♦
طراحی نفیس, آلیاژ فلزی لولا براکت, پشتیبانی از حداکثر تمایل از ۱۷۸ ° همراه با صفحه نمایش 3k, تجربه بصری است راحت تر و روشن
آسان برای استفاده از رابط فرمت غنی

تگ های محبوب: ۱۲/۶ اینچ 8 + 128gb/256gb ssd 2 در 1 قرص, تولید کنندگان, تامین کننده, کارخانه, عمده فروشی, سفارشی


