{{0} {. 4 اینچ I5-10210Y مینی کامپیوتر لپ تاپ {3} GB GB {4} S GB SSD با قلم
{0}} nbsp؛
{0}. برنده مینی لپ تاپ {0 Win} 0.
{0}. CPU Intel Core i5-10 2 10Y ، عملکرد بالا ، سریع اجرا کنید و یکدست عمل کنید.
resolution {0}}. 8 وضوح 4 اینچی {{3} * {{4 screen صفحه نمایش IPS ، لمس چند نقطه ای ، رنگی کاملا شفاف و واضح.
{0}. صفحه کلید دارای نور پس زمینه ، ماوس القایی مادون قرمز داخلی ، اسکنر اثر انگشت پشتیبانی.
battery {0} {. 8600 mAh باتری با ظرفیت بالا از ماندگاری طولانی مدت پشتیبانی می کند و توسط پاور بانک شارژ می شود.


{{0}. 4 اینچ لپ تاپ نوت بوک جیبی برای تجارت
مشخصات فنی:
| پردازنده | Intel Core i5-10210Y |
| RAM 0010010 nbsp؛ | 16 GB DDR |
| رام | 512 GB PCIe SSD |
| صفحه نمایش | {0}}. 4 اینچ |
| وضوح | 2560 * 1600 پیکسل |
| صفحه کلید | با ماوس سنسور مادون قرمز |
| اثر انگشت پشتیبانی می کند | آره |
| بنادر | هدست USB {{0 0 0 * 1 ، نوع C * 1 ، {{5}. {{6} head هدست میلی متر ، شکاف Micro SD (TF) |
| باتری | {0}} mAh 3. 7 V |
| سیستم عامل | برنده {{0}. سیستم عامل قانونی |
| اندازه | حدود 204 * 129 * 14. 9 mm |
| wifi / BT | 802. 11 a / b / g / n / ac {{{{4}}}} nbsp؛ {{{{{} 5}}}}}} nbsp؛ {{4} {. 4 G 5 G {{{{4}}} nbsp؛ WIFI دو کانال ، BT {5}. 0 |
| باتری | 8600 mAh 0010010 nbsp؛ 3. 7 V |
| وزن | حدود 650 پوسته فلزی |
| اندازه | {0}} * 129 * 14. 9 MM |
| کاربرد | خانه ، دفتر |
| بلندگو | بلندگوهای استریوی داخلی {{{{2}}} / R / {{2}}. 0W * {{4} |
| ماوس | پشتیبانی از حس مادون قرمز |
| خودکار | قلم را لمس کنید} {0 درجه / درجه {{1} درجه درجه 0010010 nbsp؛ می توانید اختیاری باشد |
| برقراری ارتباط | 2. 4 g و 5 g wifi band band، RJ 4 5 را می توان با دانگل ، BT 4 0 استفاده کرد. |
| 0010010 nbsp؛ شارژر | 0010010 nbsp؛ 12 V 2. 5 A |
| مناسب | جعبه ، شارژر ، کتابچه راهنمای ، یک قلم |
{0}} nbsp؛










{0}} nbsp؛
لپ تاپ رایانه لوحی شخصی شده ، فقط با اثر انگشت خود را قفل کنید.

تگ های محبوب: 8. 4 اینچ i5-10210y مینی لپ تاپ {3} gb {{4} gb ssd با قلم ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی




