جدیدترین تبلت 10 اینچی ویندوزی با قابلیت تاشو 360 درجه اینت l N4000 چهار هسته ای تبلت تماسی 4 گیگابایت رم 32 گیگابایت رام
توضیحات محصولات
| نام محصول | رایانه لوحی ویندوز 2 اینچ 1 10 |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | آلیاژ روی |
| CPU | اینتل |
| نوع CPU | اینترل جمینی لیک N4000، چهار هسته ای |
| فرکانس CPU | تا 1.1 گیگاهرتز تا 2.6 گیگاهرتز |
| گرافیک GPU | UHD600 تا 200 مگاهرتز-650 مگاهرتز |
| تکنولوژی فرآیند | 14 نانومتر |
| گرافیک GPU | گرافیک اینتل HD |
| نوع شبکه | WIFI |
| نسبت ابعاد | 16:10 |
| وضوح فیزیکی | 1920*1200FHD |
| چند لمسی | 10-لمس کنید |
| توضیحات صفحه نمایش | ال سی دی |
| RAM | LPDDR4 |
| حافظه عامل (RAM) | 4 گیگابایت DDR4 |
| ظرفیت ذخیره سازی (ROM) | 32 گیگابایت |
| کارت T-flash (از مقادیر توسعه یافته پشتیبانی می کند) | 256 گیگابایت |
| تراشه گرافیکی | Intel® HD Graphics 500 |
| فرکانس گرافیک | 650 مگاهرتز |
| نسخه بلوتوث | 4 |
| فرکانس WLAN | 2.4G/5G |
| اوت آبی | 4.0 |
| دوربین جلو | 200W |
| دوربین عقب | 500W |
| نور فلاش | بله |
| عملکرد دوربین | بله |
| بلندگو | بلندگوهای استریوی داخلی 8R/1.0W*4 |
| میکروفون | بله |
| صفحه کلید | صفحه کلید چرم نرم |
| چراغ LED | بله |
| ظرفیت و ولتاژ باتری | 7000mah 7.4V |
| نوع باتری | پلیمر آلیاژ لیتیوم پر انرژی |
| دکمه عملکرد | روشن/خاموش، افزایش یا کاهش صدا |
| روش ورودی | صفحه کلید استاندارد مایکروسافت (پشتیبانی از روش ورودی دست خط شخص ثالث / پشتیبانی از صفحه کلید سخت خارجی) |
| زبان | انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، هندی، عربی، پرتغالی، ترکی، ژاپنی، کره ای |
| نوع باتری | پلیمر |
| ولتاژ ورودی | 3.7V |
| طول عمر (زمان پخش ویدیو) | 6-7H |
| زمان شارژ | 2-3H |
| روش شارژ / نوع رابط | منبع تغذیه MIC USB |
| آداپتور برق | 12V 2A |
| نوع رابط شارژ | دی سی |
| رابط دیگر | هدست Tpy-c USB3.{2}} اتصال DC mini HDMI |
| کابل داده | سیاه / سفید |
| شارژر | آداپتور استاندارد اروپا، آداپتور استاندارد ایالات متحده، آداپتور استاندارد انگلستان |

نقاط فروش:
1. تراشه Intel N4000 win10 Home Edition
2. رابط چند منظوره با صفحه کلید 2 در 1
3. باتری بزرگ 7000
عملکرد پرسرعت 4.2 گیگابایتی DDR4





ساخت سفارشی پذیرفته می شود
ما می توانیم انواع تبلت های سفارشی شده را برای نیازهای خاص شما به شما ارائه دهیم و همچنین خدمات توسعه نرم افزار نیز ارائه می شود.

1. یک سال گارانتی برای دستگاه، تعمیر رایگان برای مشکل محصول.
2.تکنیک پشتیبانی/آموزش در تعمیر مشکل ساده
3. ما 1٪ قطعات یدکی رایگان مانند: باتری، کیف، دوربین، بلندگو، آداپتور برق، کابل USB را برای خدمات پس از فروش و غیره تخفیف می دهیم.
4. همچنین پیشنهاد می کنیم برای تعمیرات پس از فروش خود، 0 را خریداری کنید.5-1% قطعات یدکی مانند: مادربرد، ال سی دی، پنل لمسی.
اینجا را کلیک کنیدبرای دریافت جزئیات بیشتر و تخفیف
تگ های محبوب: تبلت 10 اینچی ویندوز، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی





