نصب شده 8 pulgadas مینی کامپیوتر IPS صفحه نمایش 1280 * 800 پیروزی 10 قرص لپ تاپ Z8300 پردازنده 2GB رم 32GB رام سیم کارت تالیا اسلات

| نام محصول | 8inch WIN10 کامپیوتر جدول |
| تولید کننده | xuezhiyou |
| برند | xuezhiyou |
| نوع | GTN1301 |
| رنگ | سیاه |
| مواد | پلاستیک |
| سیستم عامل | WIN10 نسخه خانگی |
| پردازنده | اینتل |
| نوع پردازنده | اتم Z8300 |
| فرکانس پردازنده | 1.44 گیگاهرتز |
| کش | L2 کش 2048KB |
| تعداد هسته ها/موضوعات | 4 هسته 4 موضوع |
| فناوری فرآیند | 14nm |
| گرافیک GPU | اینتل HD گرافیک |
| نوع شبکه | فای |
| اندازه صفحه نمایش | 8Inch |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| وضوح فیزیکی | 1280 * 800 |
| تراکم پیکسل صفحه نمایش | 220dpi |
| چند لمسی | 10-لمسی |
| فناوری فرآیند | HD ال سی دی شیشه ای BOE |
| توضیحات صفحه | Hd |
| حافظه عملیاتی (RAM) | 2GB |
| ظرفیت ذخیره سازی (ROM) | 32GB |
| T-فلش کارت | 128GB |
| پروتکل WIFI | پشتیبانی نمی |
| WLAN فرکانس | 2.4 G/5G |
| نسخه بلوتوث | 4 |
| GPS تابع | حمایت |
| سنسور | هیچ کدام |
| دوربین جلو | 30W |
| دوربین عقب | 200W |
| حالت زوم | تمرکز |
| فلش نور | بله |
| عملکرد دوربین | بله |
| بلندگو | بله |
| میکروفون | بله |
| شارژ نکته نور | بله |
| رابط داده | USB mic |
| رابط ویدئو | Hdmi |
| رابط صوتی | هدفون |
| رابط دیگر | هدست میکروفن usb |
| دکمه عملکرد | قدرت روشن/خاموش ، افزایش حجم یا کاهش |
| فرمت های پخش ویدئو | MPEG4-SP ، H. 264/AVC ، H. 263 ، 3GP ، 3G2 ، MP4 ، MKV ، AVI ، WEBMEBM |
| فرمت های پخش صوتی | MP3 ، MP2 ، عمرو ، AWB ، میمون ، M4A ، MIDI ، OGG ، WAV ، FLAC ، 3GP (نیاز به مجوز: AAC ، WMA) |
| روش ورودی | استاندارد مایکروسافت صفحه کلید (پشتیبانی از دست خط شخص ثالث ورودی/پشتیبانی از صفحه کلید سخت خارجی) |
| برنامه GMS (گزینه) | (جستجو در گوگل) ، (جستجو توسط صدا) ، (جیمیل) ، (تقویم همگام سازی) ، (یوتیوب) ، (گوگل بازی) ، (chome) |
| زبان | انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، هندی ، عربی ، پرتغال ، ترکی ، ژاپنی ، کره ای |
| ظرفیت و ولتاژ باتری | 4000mah 3.7 V |
| نوع باتری | پلیمر |
| ولتاژ ورودی | 3.7 v |
| زمان زندگی (زمان پخش ویدئو) | 4-6H |
| زمان شارژ | 2-3H |
| روش شارژ/نوع رابط | منبع تغذیه USB MIC |
| آداپتور برق | 5V 2A |
| کابل داده | سیاه/سفید |
| شارژر | آداپتور استاندارد اروپا ، آداپتور استاندارد ایالات متحده ، آداپتور استاندارد UK ، |
| ویژگی | بلوتوث, دوربین, G حسگر, چند لمسی, وب کم, فای |
| Tp | P + G 10 نقطه لمسی |







1) اولا ، ما بهترین راه حل را پس از دانستن نیازهای شما برای پاسخگویی به نیازهای شما پیشنهاد می کنیم.
2) گروه مهندسی ما تلاش می کند تا رنگ ، پوشش پوسته ، بسته بندی ، مواد مختلف برای رایانه لوحی را تغییر دهد.
۳) رضا & D will design and test the software/app application to make tablet PC humanized;
مهمتر از همه ، کامپیوتر قرص از شنژن Xuezhiyou شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین برای خاص خود را سفارشی ، درخواست خود را به عنوان نیازهای شما بسیار استقبال می شود.
تگ های محبوب: نصب شده 8 pulgadas مینی کامپیوتر ips صفحه نمایش 1280 * 800 برنده 10 قرص لپ تاپ, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, سفارشی




