رایانه لوحی نقره Tabletforsexy 1080 P {{1} Tab قرص جدید اینچ {2} اینچ ارزان قیمت لپ تاپ لپ تاپ Intel
0010010 nbsp؛ 0010010 nbsp؛
| مشخصات فنی | |
| پردازنده | اینتل {{0} cel نسل سلرون J 3455 |
| فرکانس | 1. 5 GHz، 00 1 00 1 0 nbsp؛ turbo max {{3}. 3 GHz، {{{ c 4}}} c حافظه پنهان M ، 1 4nm |
| رم | 8 GB LPDDR {1} |
| رام | {0}} گیگابایت |
| پشتیبانی را ارتقا دهید | |
| پشتیبانی از کارت TF | |
| گرافیک | اینتل {{0} b nbsp؛ ® 0010010 nbsp؛ کارت گرافیک اصلی {{2} |
| صفحه نمایش | 15. 6 صفحه نمایش IPS اینچ ، وضوح 1920 * 1080 |
| باتری | 9000 mAh ، 3. 7 V غیر قابل جدا شدن |
| بنادر | USB {{0} .0 * {{2} output خروجی میکرو HDMI |
| شکاف Micro SD (TF) ، set} 0}. هدست MM 1} | |
| DC در پورت 0010010 nbsp؛ (شارژر شامل) | |
| وصل می شود | اینتل {{0}. 4 G / 5 G دو کانال WiFi ، BT {{1}. 0 |
| سیستم عامل | مجوز Windows {{0 |
| اندازه | در مورد: 360 * 238 * 7. 5 mm (قسمت نازک) |
| وزن | درباره: 1. 6 KG |




تگ های محبوب: رایانه لوحی نقره 1080 p قرص جدید 156 اینچ ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی


