رایانه لوحی ارزان قیمت از لپ تاپ چین {0}}} P {1}} GB تبلت رایانه {{2} GB RAM 156 اینچ لپ تاپ ارزان رایانه Cheap {4}
| مشخصات فنی | |
| پردازنده | اینتل {{0} cel نسل سلرون J 3455 |
| فرکانس | 1. 5 GHz، توربو حداکثر 2. 3 GHz، {{2} c M cache، 1 4nm |
| رم | 8 GB LPDDR {1} |
| رام | {0}} گیگابایت |
| پشتیبانی را ارتقا دهید | |
| پشتیبانی از کارت TF | |
| گرافیک | کارت گرافیک اینتل ® {0}} |
| صفحه نمایش | 15. 6 صفحه نمایش IPS اینچ ، وضوح 1920 * 1080 |
| باتری | 9000 mAh ، 3. 7 V غیر قابل جدا شدن |
| بنادر | USB {{0} .0 * {{2} output خروجی میکرو HDMI |
| شکاف Micro SD (TF) ، set} 0 set. هدست MM 1} | |
| DC در پورت (شامل شارژر) | |
| وصل می شود | اینتل {{0 {. 4 G / 5 G دو کانال WiFi ، BT {{1}. 0 |
| سیستم عامل | مجوز Windows {{0 |
| اندازه | در مورد: 360 * 238 * 7. 5 mm (قسمت نازک) |
| وزن | درباره: 1. 6 KG |

128 GB / 256 GB SSD
حالت جامد سریع تر ، کار / بازی سریعتر
128 GB / 256 GB درایو حالت جامد با کارایی بالا ،
power {0}} ثانیه روشن ، بارگذاری سریع ، مرحله سریع کار / بازی ،
پشتیبانی از گسترش هارد دیسک.
صفحه کلید با اندازه کامل
تایپ راحت تر
فاصله بین دکمه ها در حدود 6 میلی متر ، صفحه کلید با اندازه کامل ،
عملیات دقیق تر
مجهز به صفحه کلید شماره مستقل ،
دیگر از فشار دادن موقعیت کلید اشتباه نمی ترسید.
صفحه لمسی بزرگتر
صفحه لمسی بزرگ ، عمل دقیق تر ، لمس جذاب تر

وزن حدود {{0}. 6 کیلوگرم
نور و پرتابل
آن را در دست خود بگذارید یا داخل کوله پشتی خود قرار دهید ،
می توانید از iot در هر کجا که می خواهید استفاده کنید ، آن را به هر مکانی که می خواهید ببرید
ظرفیت باتری بزرگتر
9000 mAhΙ7-8 ساعتدفتر
تگ های محبوب: سهام 1080 p 128 gb رایانه لوحی 8 gb ram ram {3} اینچ ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی


